Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Gatki

Kino Poznan.

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Inoue.
   Jak co roku zawsze po wigilii przed godziną 23 tłum kierowców zbiera się by uczcić tak zwany rok. :P

    

   Tutaj przedstawiam wam motopasterkę z 2015 i 2016. 

    

   https://www.youtube.com/watch?v=AgHRiFutJxk

    

   https://www.youtube.com/watch?v=G3IooxLB-Hg

    

    

  • By Kamil.
   Legioniści Ondrej Duda i Krystian Bielik oraz Karol Linetty z Lecha Poznań znaleźli się w dziesiątce utalentowanych piłkarzy z Europy Wschodniej, którzy mogą liczyć na transfer do wielkiego klubu jeszcze tej zimy. Zestawienie przygotował portal sport360.com.
    

    
   - Mimo młodego wieku cechuje go niezwykła dojrzałość w grze defensywnej, a w ataku rozgląda się za partnerami. Jego fizyczność, możliwości podań i przegląd pola gry sprawiają, że pasuje do stylu Premier League - ocenia 360.com Krystiana Bielika, piłkarza Legii Warszawa. Defensywny pomocnik, który 4 stycznia będzie obchodził 16. urodziny, jest bliski przejścia do Arsenalu.
    

   Kolejnym piłkarzem z ekstraklasy na liście portalu jest inny legionista, Słowak Ondrej Duda. - W Polsce okazało się, że jest świetnym rozgrywającym, czyta grę jak weteran. Jeśli spytacie trenera reprezentacji Słowacji o to, który z jego kadrowiczów wkrótce zrobi wielką karierę, ten odpowiada bez zawahania: "Ondrej Duda, on ma wszystko, czego do tego potrzeba" - pisze 360.com. Dudą interesuje się Napoli oraz kilka klubów Serie A.
    

    
   W dziesiątce utalentowanych piłkarzy z Europy Wschodniej, którzy mogą liczyć na transfer do wielkiego klubu, znalazł się także niespełna 20-letni pomocnik Lecha Poznań Karol Linetty. - Wszechstronny gracz, ma wrodzony talent do czucia gry i umie wpływać na rytm rozgrywki. Jest na dobrej drodze do transferu do lepszej lig - czytamy na 360.com. Linettym interesował się Manchester United, ale mówi się, że piłkarz jest celem transferowym Tottenhamu.
    
   Źródło: sport.pl
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.