Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
Gatki

Kino Poznan.

Recommended Posts

Witam, ogłaszam spotkanie w Poznaniu na filmie Obecność 2, ktoś chętny? Koszta w własnym zakresie. :D

 

9wNVHB.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By Inoue.
   Jak co roku zawsze po wigilii przed godziną 23 tłum kierowców zbiera się by uczcić tak zwany rok. :P

    

   Tutaj przedstawiam wam motopasterkę z 2015 i 2016. 

    

   https://www.youtube.com/watch?v=AgHRiFutJxk

    

   https://www.youtube.com/watch?v=G3IooxLB-Hg

    

    

  • By Kamil.
   Legioniści Ondrej Duda i Krystian Bielik oraz Karol Linetty z Lecha Poznań znaleźli się w dziesiątce utalentowanych piłkarzy z Europy Wschodniej, którzy mogą liczyć na transfer do wielkiego klubu jeszcze tej zimy. Zestawienie przygotował portal sport360.com.
    

    
   - Mimo młodego wieku cechuje go niezwykła dojrzałość w grze defensywnej, a w ataku rozgląda się za partnerami. Jego fizyczność, możliwości podań i przegląd pola gry sprawiają, że pasuje do stylu Premier League - ocenia 360.com Krystiana Bielika, piłkarza Legii Warszawa. Defensywny pomocnik, który 4 stycznia będzie obchodził 16. urodziny, jest bliski przejścia do Arsenalu.
    

   Kolejnym piłkarzem z ekstraklasy na liście portalu jest inny legionista, Słowak Ondrej Duda. - W Polsce okazało się, że jest świetnym rozgrywającym, czyta grę jak weteran. Jeśli spytacie trenera reprezentacji Słowacji o to, który z jego kadrowiczów wkrótce zrobi wielką karierę, ten odpowiada bez zawahania: "Ondrej Duda, on ma wszystko, czego do tego potrzeba" - pisze 360.com. Dudą interesuje się Napoli oraz kilka klubów Serie A.
    

    
   W dziesiątce utalentowanych piłkarzy z Europy Wschodniej, którzy mogą liczyć na transfer do wielkiego klubu, znalazł się także niespełna 20-letni pomocnik Lecha Poznań Karol Linetty. - Wszechstronny gracz, ma wrodzony talent do czucia gry i umie wpływać na rytm rozgrywki. Jest na dobrej drodze do transferu do lepszej lig - czytamy na 360.com. Linettym interesował się Manchester United, ale mówi się, że piłkarz jest celem transferowym Tottenhamu.
    
   Źródło: sport.pl
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.