Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
STIF

ADMIN

Recommended Posts

Twój nick: STIF
Link do zaakceptowanego podania: Miałem admina CS 1.6 z forum ...  :) Na #1CSGO-MOD

Edited by Evix

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Pietrek90TS3
      Twój Nick:Pietrek90
      Daj nam się poznać [min. 5 zdań złożonych]: Miło mi jestem Piotrek  chyba już  mnie znacie   .  Jestem dobrym chłopakiem który pomoże innym . Chęć pomocy w rozwijaniu sieci . Jestem z Mazowsza okolice Warszawy lubię słuchać każdej muzyki co wpadnie do ucha ale Polskie Piosenki starsze za czasów  Rodziców lata które są piękne jak Maryla Rodowicz , Krawczyk Krzysztof  i  dużo innych  Disco polo też stare i młode  , Podróżuje po Świecie i po Polsce .
      Jak się o nas dowiedziałeś: jestem na Forum od dawna i obserwuje co się dzieje
      Co byś wprowadził w życie serwera?: Na pewno  bym pomógł osobom  zrobić kanał czy nadać Rangi jakie osoby chcą i ogólnie pomagać Administracji  
      Twoje doświadczenie: Duże bo miałem własnego ts3 i lubię pilnować porządku  i  pomagać i będę wykonywał dobrze posadę pełnić , Nauczę się wszystkiego ale powoli a dokładnie jak ktoś powie co mam zrobić to zrobię 
      Byłeś już administratorem ts'a? [Jeśli tak to jakich serwerach?] Tak 
      Zapoznałeś się z regulaminem?: Tak 
      Zgadzasz się na przekazywanie składki? [10 zł]: Tak i czasem więcej
      Ile możesz poświęcić czasu?:  od 2 do 8 H  lub dłużej jak  będzie potrzeba 
      Posiadasz mikrofon?: Tak 
      Przeszedłeś mutację głosu?: Tak 
        Pozdrawiam 
    • By Emitowany CS:GO MOD
      Imię: Filip 
      Nick w grze: Emitowany
      Steam/Nonsteam (podaj) : nonsteam
      Dlaczego chciałbyś zostać adminem ?: Ponieważ spędzam dużo już czasu na tym serwerze i widzę co tu się dzieje ale nic nie mogę z tym zrobić, a przynajmniej jak będę adminem pomogę wam przy sprzątaniu serwera z ludzi toksycznych, oraz z ludzi którzy psują grę używając dodatkowych wspomagaczy typu wh czy aimbot itp,a jedynym adminem który codziennie sprawdza serwer to Pietrek :), i prosił o pomoc przy sprzątaniu serwera :), a ja się zgodziłem.
      Ile czasu poświęcasz dziennie na grę ?: 1-4, nawet całymi dniami gram 
      Znajomość Panelu amxx? (1-10): 5/10- z czasem, przy lekkiej pomocy będzie lepiej
      Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC): SMS i  PSC
      Akceptujesz Regulamin ? (Tak/Nie): TAK
      Kontakt: Numer Telefonu: 796992610 lub przez steam
      Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Emitowany/145.239.237.138:27015/
      Scr z serwera (hud): 

Jak coś to scr z serwera zrobione 2h temu, poniewaz teraz juz 40h prawie wbite 
    • By eXe.Mister
      Podania piszemy w tym temacie
      Otwarty temat - Rekrutacja otwarta
      Zamknięty temat - Rekrutacja zamknięta
      Nie wypowiadamy się na temat danej osoby.

Imię: 
      Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: 
      Ile czasu spędzasz na TS3: 
      Czy posiadasz admina na innym TS3?: 
      Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 
      Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: 
      Posiadasz sprawny mikrofon (Tak/Nie):
      Czy przeszedłeś mutację głosu (dot. płci męskiej): 
      Kontakt:
    • By eXe.Mister
      Wymagania:
      Minimum 100 połączeń z serwerem. Łącznie 50h spędzonych na serwerze. Staż na serwerze minimum miesiąc Znajomość teamspeak3 Sporo wolnego czasu. Ukończone 16 lat. Oczekujemy:
      Aktywności na serwerze. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin. Kultury osobistej. Pomocy użytkownikom jeżeli takiej oczekują. Bezkonfliktowości Bezstronności, braku kolesiostwa
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.