Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
teeZ#deSign

siemaNko

Recommended Posts

Cześć, z tej strony Patryk. Wpadłem na sieć, bo nie mam co robić a aktualnie nie ma żadnej dobrze prosferującej.

Kiedyś za moich młodych czasów była massa sieci, jestem koderem stylii mybb, grafikiem. Aktualnie pracuję na rzecz YouTuberów, oraz stremerów twitch, hitbox. Mam 17 lat, gdzie możecie mnie spotkać? Na DD2, 4Fun oraz Ts3. Co do moich umiejętności, kiedyś prowadziłem własnego Jaila na MH, sieć dobrze rozwijająca się, a nie mieli opiekuna do tego modu, by go jak najbardziej uaktualnić. Gdyż były tam crashe, lagi, oraz pluginy się z sb nie współpracowały. 

Elko!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By CHAMBERKIL1.6
      Siemanko mam na imię Michał i mam 17 lat spotkacie mnie na waszym serwerze dd2 #2 i jeszcze raz siemanko 
    • By Miszel
      Siemka chciał bym się przywitać z wami
      Razem możemy pograć na serwerze na dd2 #2 zapraszam 
      Siemanko!!! 
    • By N3X4N0S
      Witam
      Mam na imię Konrad, mam 19 lat, pochodzę z Podkarpacia, dokładniej miedzy Beskidem Niskim a  Bieszczadami, interesuje się grafiką, filmami, historią i motoryzacją. Uwielbiam jazdę na rowerze i ćwiczenie na siłowni. W cs gram od 10 lat, 3-4 w cs go a szybciej 1.6. 
      Niedawno skończyłem szkołę a za 2 dni pisze maturki, do których powinienem się uczyć no ale każdy wie jak jest  .  No jeszcze jakiś czas jestem nastolatkiem , to chyba tyle.
      A no tak co do 1.6 to przez jakiś czas zajmowałem się serwerami, głownie Cod Mod i AWP Only, co do cod moda miałem zrobioną paczkę z postaciami, modelami itd związanymi z druga wojną światową (to już nawiązanie do mojego zainteresowania ), miałem swoją sieci, skądś kojarzę @ eXe., ostatni raz na forum związanym siedziałem w 2016 wiedz trochę czasu minęło  . Oprócz sieci cs miałem też Forum ogólnotematyczne do innych gier ale brak czasu i upadło. Niedługo planuje kurs na spadochron no ale to już po maturkach. to już tyle  
    • By RulleZ
      Cześć! Pewnie część osób mnie tu zna, ale wracam po dość długiej przerwie. Moim powodem nieobecności była przeprowadzka musiałem się zaklimatyzować każdy chyba to rozumie. Byłem tutaj grafikiem i ciągle uczę się i robię różnego typu grafiki i może niedługo wrócę na tą posadę :) Przepraszam za tą przerwę administrację którzy dali mi szansę na posadzie grafika, ale każdy chyba wie jak to jest w nowym miejscu. Dziękuję  i pozdrowionka dla każdego :)
    • By Amanzii
      Cześć jestem Przemek mam już prawie 24 lata. Zainteresowania to webmastering, grzebanie w serwerach, budowanie zamków z piasku, kasety vhs i wszystko co mi wpadnie w ręce by zająć czas. 
      Wpadlem do was by wspólnie stworzyć coś fajnego pierwszy serwer w fazie budowy mam nadzieje do przetestowania już wkrótce. A kolejne plany musza poczekać z ujawnieniem. 
      ~Amanzii
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.