Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
teeZ#deSign

siemaNko

Recommended Posts

Cześć, z tej strony Patryk. Wpadłem na sieć, bo nie mam co robić a aktualnie nie ma żadnej dobrze prosferującej.

Kiedyś za moich młodych czasów była massa sieci, jestem koderem stylii mybb, grafikiem. Aktualnie pracuję na rzecz YouTuberów, oraz stremerów twitch, hitbox. Mam 17 lat, gdzie możecie mnie spotkać? Na DD2, 4Fun oraz Ts3. Co do moich umiejętności, kiedyś prowadziłem własnego Jaila na MH, sieć dobrze rozwijająca się, a nie mieli opiekuna do tego modu, by go jak najbardziej uaktualnić. Gdyż były tam crashe, lagi, oraz pluginy się z sb nie współpracowały. 

Elko!

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By KooXioR
      Siemka
      Mam na imię Przemek mam ehh
      26 lat  heh jestem z Lubuskiego
      Pozdrawiam 
    • By vvvvvvvvvv
      Witam. Mam na imię Kamil, mam 18 lat i gram u Was na only dd2
    • By PlayerTheCs
      siemka mam na imię Michał i mieszkam w Poznaniu mam 17 lat
      i gram na waszym serwerze dd2 #2 nick PlayerTheCounterStrike  jak ktoś zagrać chce zapraszam 
      i siemanko !!!

• By Queen of Hell
      Siemanko! 
      Trochę odświeżam przywitanko. 

Witam Was cieplutko. Gram na Waszych DD2. 
      Tak naprawdę mam 22 lata, choć głos na 15-letniego chłopca bez mutacji. Obecnie mieszkam w Poznaniu. Lubie słuchać podcastów kryminalnych, czytać książki o tej tematyce. Poza CSem gram też w L4D2. Często będę widziana na TSie. Mam nadzieje, że zabawię tutaj trochę. A jako, że niektóre osoby kojarzę z poprzednich sieci, inne osoby znam to myślę, że jakoś się dogadamy.
      Pozdrówki! 
    • By CHAMBERKIL
      Siemanko mam na imię Michał i mam 17 lat spotkacie mnie na waszym serwerze dd2 #2 i jeszcze raz siemanko 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.