Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane (GS34)_Server_List_2.1.1


Aharon

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa pliku: (GS34)_Server_List_2.1.1<p>Autor: Aharon</p >Data wysłania: 18 cze 2016Kategoria: Aplikacje i modyfikacjeWitam,Opis:Aplikacja, która umożliwia dodawanie serwerów do tabeli, która jest wyświetlana na stronie głównej lub na każdej (ustawienie) stronie forum IP.Board 3.2.x+.Aplikacja korzysta z biblioteki GameQ, dzięki czemu obsługiwana jest duża ilość gier m.in. CS 1.6, CS:S, CS:GO, CS:CZ, TS3, VT, MineCraft, COD, COD2, COD4. Pełna lista gier: https://github.com/A...gameq/protocols. Dane z serwera (mapa, gracze, nazwa) są pobierane co X czasu przez system zadań (cronjob), dzięki temu serwer WWW nie jest obciążany.Po najechaniu kursorem i naciśnięciu na:
  • nazwę serwera: wyświetla się okno z informacjami: Na jakim systemie jest postawiony serwer, czy serwer jest zabezpieczony przez VAC, czy serwer ma założone hasło, protokół oraz ilość botów na serwerze.
  • nazwę mapy: wyświetla się okno z miniaturką mapy, która jest pobierany z serwera WWW. Można zmienić, aby miniaturki były pobierane z np. gametracker. Dodatkowo po samym najechaniu na nazwę mapy, wyświetla się w toltip-ie nazwa następnej mapy, jeśli jest ustawiona i nie jest to taka sama mapa jak aktualna.
  • ilość graczy: wyświetla się okno z listą graczy oraz fragami i czasem spędzonym na serwerze.
Scan:https://virustotal.com/en/file/398acf71d39af6ce78add254b40a20583ab1d022c85ca4b1b28e54f26ff18c3c/analysis/1466255603/Pobierz plik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 9 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie