Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Orzechowsky

Skarga na Administracje

Recommended Posts

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

Twój nick:Orzechowsky
Nick oskarżonego: Mad-Dog  .:Ujarany:) hihi:.  Jasiek [info od Bogaa]
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:
Mapa:
Screeny/demo:
Opis sytuacji: Żaden z Adminów nie odwiedza serwera przez około 2-3 tygodnie gracze używają aimbota wh itp plus Reklamy, serwer upada starzy gracze odchodzą .

i do tego moj niewyjasniony perm... chyba czas szukac czegos innego bo tutaj to nawet ub nie dostane ale zeby perma wstawic to pierwsi mimo ze czlowiek ma steama

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Huzar
      Twój nick:Huzar Nick oskarżonego:KinG IP/SID oskarżonego:STEAM_0:0:96066128 Data i godzina zdarzenia:21.10.19 23:06 Dowody:Mózg Opis sytuacji:ADMIN TEN OBRAŻA KOBIETY PODCZAS GRY WYJEZDZA ZE ZBOCZONYMI TEKSTAMI O LODACH ITP. ZACZĄŁEM JECHAĆ GO JAK PSA TO OCZYWIŚCIE BAN ZA OBRAZĘ A JA SIE PYTAM GDZIE JEST JEGO DEGRADACJA Z ADMINA SKORO ON NIE MA KULTURY ZA GROSZ?
      JEŚLI JESTEŚ TAKI KOZAK TO PODAJ ADRES DZIECIAKU TO POGADAMY INACZEJ.
      NALEŻY SIĘ DEGRADACJA ZA TAKIE COŚ.

https://amxbans.csowicze.pl/bans/12890.html
    • By terrorist0p
      Mirage

Inferno

Dust2

Cache

Overpass

Train

Cobblestone

• By terrorist0p
      Trzeba skompilować plugin:

Edycja pliku motd.txt na naszym serwerze (csgo/motd.txt)
      Tworzenie pliku motd.php (csgo/motd.php)

Autor pluginu: Sheepdude
    • By firewayheaven
      Twój nick: Karniak Nick oskarżonego: Kill me IP/SID oskarżonego: Data i godzina: 18.25 22.09.2019 Dowód: Nadmierne używanie admina Opis sytuacji: Na samym początku chciałbym Kill abyś nie był zły za skarge, ale to dla dobra serwera ZM na którym gramy. SIedziałem sobie w kampie na mapie nie pamietam mniejsza o to przy czym dostawałem kicki aby admin mogl mnie zlapac to nie pierwsza sytuacja w ktorej admin naduzywa swoich przywilejów do zlapania drugiej osoby zmienia postacie w zombie i na odwrot... w zależnosci nie wiem czy od humorow. Ps prosze cos z tym zrobic bo to nie pierwszy ja jestem ktory zwraca na to uwage... bo ostatnio kill wyszedl z serwera to pewni gracze zaczeli sie wkurzac ze tak robi.... Pozdrawiam Karniak
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.