Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest esej

Cześć ;)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By kobylek
      witam, mam na imię Michał mam 24 lata i pochodzę z województwa podkarpackiego, interesuje się motoryzacją i sportem głownie piłką nożną, siatkówką, piłką ręczną oraz... sędziowaniem piłki nożnej :D pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na dd2 jako kobyłek :D
    • By realzjcc
      W sumie to nie witałem się nawet ani nic, a z dnia na dzień dostałem rangę, więc wypada coś o sobie powiedzieć. 
      Mam na imię Konrad, lat 19 i mieszkam we Włocławku. Aktualnie kończę szkołę o kierunku technik informatyk, ogólnie nie mam zamiaru się wybierać na żadne studia w tym kierunku, ale kto wie.  Zainteresowania to głównie no informatyka i sport, a dokładnie mówiąc to skok w dal, bieganie i po części piłka nożna. Aktualnie z braku chęci już nie trenuje niczego, ale od czasu do czasu jeszcze piłkę oglądam. 
      Co do csa to gram już jakieś 7 lat, oczywiście zdarzało się grać na czitach zarówno w 1.6 jak i w go. 

Znalazłem się na sieci poprzez propozycję od właściciela @ RumcajsJumper, który się mnie zapytał czy mam jakąś sieć aktualnie i czy bym był zainteresowany rangą tutaj. (no jak widać byłem zainteresowany) 
      Ogólnie byłem ubt na kilku sieciach, więc myślę, że i tutaj sobie poradzę. 
      Nie lubię się rozpisywać za bardzo, więc na tym chyba zakończę, dodam, że gram na dd2#1 co widać po ssach, które wrzucałem, ale gram też mixy, więc jakby ktoś był chętny to id w profilu jakby brakowało to mogę wołać:v 
      Myślę, że zostanę na dłużej, 
      A I BYM ZAPOMNIAŁ POZDROWIĆ MOJEGO FANA @ OpoReK
      Miłego dnia. : P
    • By GraczNr1
      Cześć Kumple i kumpelki Kto chce sie zakolegowac ? Mam na imie Michał mam 18 lat mieszkam w woje Wielkopolskim Interesuje sie Motoryzacja komputerami oraz róznymi gierkami
    • By Einhorn
      Hejka wszystkim! 
      Mam na imię Martyna, lat prawie 20. Pochodzę z cudownego województwa - mazowieckiego. Interesuję się końmi, grami, motoryzacją, tańcem, biologią i tego typu sprawami.
      Na sieć trafiłam dzięki znajomym. Nie mam ulubionego serwera, więc będziemy mogli się spotkać chyba wszędzie
      Gram pod nickiem Malina albo Minia. Pozdrawiam cieplutko ^^
    • By MyszkaMiki
      Cześć wszystkim pochodzę z okolic Grudziądza mój wiek to 17lat.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.