Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
mayudesign

wita mayudesig

Recommended Posts

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By DyLu DD2
      Witam wszystkich, na imię dano mi Dawid mam 24 lata pochodzę z Kielc zagoszczę u was na dłużej.  Wracam po  niemal roku przerwy od strzelania  Część być może mnie zna a jeśli nie to na pewno będzie jeszcze okazja żeby się poznać   (Zainteresowanych zapraszam na PW)  Wszystkiego dobrego i powodzenia  
    • By Whoppa DD2
      Witam Wszystkich Graczy
      Bardzo rzadko wbijałem na fora gdzie grywałem na serwerze tutaj zrobiłem wyjątek postanowiłem wbić popatrzeć przypomnieć sobie stare czasy gry w csa
      Mam na imię Adam mam 24 lata pochodzę z Głogowa, póki co siedzę na zwolnieniu dlatego często jestem na serwerze  Ogólnie czekam aż zwolnienie się skończy więc będzie mniej czasu na grę trzeba wrócić do pracy i kompletować ciuszki itp dla dziecka które niedługo się urodzi  wcześniej zajmowałem się stronami internetowymi oraz grafiką myślałem aby coś z tym działać jak miałem swoją sieć kiedyś ale jakoś nie wypaliło dlatego  . Mam nadzieję że zostanę tutaj z Wami na długo
      Pozdrówki ^_^ 
    • By Lemur.
      Jestem na tej sieci jakiś czas, więc wypadałoby się przywitać, a więc...
      Siemanko. Jestem Damian, lat 20. Mieszkam w okolicy trójmiasta, w kwietniu skończyłem szkołę, a dokładnie technikum gastronomiczne w Gdyni. Obecnie siedzę na tyłku i nie wiem co zrobić z życiem. Niepalący, raczej rzadko pijący, chyba że nadarzy się jakaś okazja. Co tam jeszcze o mnie, nieskromny, oczywiście mega przystojny choć bez dziewczyny  ale plusem jest to że tyle $ się odkłada. W tą grę zacząłem grać zanim jeszcze nauczyłem się dobrze czytać, pisać, liczyć to jest mniej więcej 13-14 lat temu. Niektórzy twierdzą, że jestem botem, a są tacy których denerwuje już samym wejściem na serwer. Na sieć trafiłem z nudów, szukając szczęścia na jakimś nowym serwerze (obecnie dd2#1, ale nie wykluczam gry na pozostałych serwerach). W grze można mnie spotkać pod nickiem Lemur | *P3Sz3K* . Do zobaczenia na serwerach! 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.