Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Glekson

PIERWSZY CHALLANGE? - Zaproponuj challange

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By RGB
      Nick z CS: RGB Serwery: 145.239.239.225:27015 Admin banujący: Brixx95 Opis sytuacji: Ban za komunikowanie się? Nawet nie wiem jak mam to opisać ponieważ nawet nie wiem co zrobiłem. Link do bana (sourcebans.csowicze.pl): Nie ma bana w sourceban Wycinek z konsoli: - Connecting to public(145.239.239.225:27015) ... Server using 'public' lobbies, requiring pw no, lobby id ffffffffffffffff #Valve_Reject_Banned_From_Server **** Unable to localize '#GenericConfirmText_Label' on panel descendant of 'PopupManager' ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_LOADINGSCREEN -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU ChangeGameUIState: CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU -> CSGO_GAME_UI_STATE_MAINMENU PNG load error Interlace handling should be turned on when using png_read_image Host_WriteConfiguration: Wrote cfg/config.cfg  
      @ Shell 3MAPS
    • By Mikiesz
      Nick:   MIKIESZ
      Data:   30.08.2019
      Admin:  zaba2k
      Powód: Wrzuć screeny na forum
      Zrobiłem 3 flicki
      Cokolwiek napisze zostanie użyte przeciwko mnie A jedyny argument to to że miałem wh pozdro
      PS: Max 1.95mb do przeslania a adm zrobil 5 ss'ow jak coś @ Admin [Arena1vs1]CS:GO @ Zbanowany @ Zbanowany

am_aim20000.bmp am_aim20001.bmp

EDIT: Odrazu wkleje

BUILD 1631 SERVER (0 CRC)
      Server # 53
      [AMXBans] =============================================== 
      [AMXBans] You are permanently banned. 
      [AMXBans] Banned Nickname : MIKIESZ 
      [AMXBans] Reason : ' Wstaw screeny na CSowicze.pl ' 
      [AMXBans] You can complain about your ban @ www.csowicze.pl 
      [AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 578339191 ' 
      [AMXBans] Your IP : ' 89.67.77.147 ' 
      [AMXBans] =====================================
    • By Yoohoo
      Już pewien czas wiemy o strajkach nauczycieli. Miały one zostać odwołane gdy rozmowy z rządem osiągną to, czego pragną związki. W dniu wczorajszym ostatnie rozmowy zostały skończone, i zakończyły się podpisaniem porozumienia na linii Solidarność - Rząd. FZZ i ZNP nie chcą porozumienia na warunkach, jakie postawił rząd RP. Znaczna część szkół w Polsce nie prowadzi zajęć od dziś, aż do momentu gdy nauczyciele osiągną swój cel - odpowiednie podwyżki. Na udział w strajku zgodziło się około 80% polskich szkół i przedszkoli. Jak myślicie? Czym zakończy się ten strajk? Co najlepsze - kiedy?

Gdzie jest minister Zalewska? Otóż pani wiceprezes rady ministrów Beata Szydło mówi: "Pani minister Zalewska jest tam, gdzie powinna być minister edukacji, czyli jest w ministerstwie, są przygotowywane dane, jest w stałym kontakcie z kuratorami, szkołami. Mamy wywołany przez ZNP protest, naturalną rzeczą jest, że pani minister w tej chwili jest tym zajęta"
    • By Konusacy
      Nazwa serwera: cs-SopliCa.com [CS:GO][DeathRun]
      IP serwera: 80.72.41.214:27415
      Ilość slotów: 36
      Typ serwera: Steam
      Forum: Cs-SopliCa.com
      Działa: 24/7
      Fast DownLoad: Tak
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.