Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
Pro Snajper Kol

Nie Słuszne Zbanowanie.

Recommended Posts

Dzień Dobry , mój nick na serwerze o ip 1.224.117.12:27345 jest Pro Snajper Koledzy :) , zostałem nie słusznie zbanowany za rozegranie dwóch rund z mac 10 , i po ustrzeleniu dwóch headshotów. 

 

Nie wiem dlaczego, grałem na ty serwerze już prawie tydzień miałem kilka wartościowych skinów i nie używał bym żadnych tak zwanych WSPOMAGACZY do celowania czy widzenia przez ściany tak zwanego aima czy wallhacka,

 

Zwracam się z wielką prośbą do administracji o rozpatrzenie mojej sprawy co do związku z tym banem, z góry dziękuje Administacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

<p><strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie</strong></p><p> </p><p><img src='http://csowicze.pl/szablony_moderacyjne/temat_zamkniety.png'alt='Dołączona grafika' class='bbc_img' /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Wzór :)</p><p> </p><p>Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br /><strong class='bbc'>Administracja CSowicze.pl</strong></p>

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By PsychO.
   Dostałem bana na czatbox niby za spinanie? Co to ku*rwa ma być?
  • By terrorist0p
   Regulamin dotyczący serwera ONLY AWP
    
   Zasady rozgrywki:
   Obowiązkowo gramy dynamicznie! Zabrania się nadmiernego kampienia.        [!] Kampienie to inaczej chowanie się się w miejscach ciemnych, skrytych, niewidocznych dla graczy.
   Zabrania się wykorzystywania bugów na mapie oraz wchodzenie na tekstury. Zabrania się przechodzenia do przeciwnej drużyny i destabilizowania tym rozgrywki. Można rashować po upływie 60 sekund od rozpoczęcia się rundy.       [!] Można rashować pod warunkiem zostania 3VS3 lub mniej graczy.
   Zabrania się wyzywania, obrażania, skłócania innych graczy.       [!] Na serwerze można przeklinać, używać słów powszechnie uważanych za obraźliwe lecz z umiarem.
   Zabrania się nadmiernego używania wulgaryzmów. Zabrania się reklamowania innych stron www. Zabrania się wypowiedzi w podaniach o Admina poprzez osoby, które na serwerze nie grają.  
    
   Zastrzegam sobie prawo do edycji powyższego regulaminu.
   Każda zmiana zostanie zanotowana w temacie --> KLIKNIJ <--
  • By Mrs.Fuksiara
   Oktoberfest to takie Polskie dożynki, inaczej znane jako festiwal ludowy. Wszyscy ubierają się w specjalne stroję i świetnie się bawią! 

   Dożynki organizowane są w Monachium (Niemcy)  od 1810 roku. Na całym świecie Oktoberfest jest znany również jako Święto piwa, nie bez powodu, bowiem w ich zwyczaju jest sprzedawać piwo w litrowych kuflach!


   Celem Oktoberfest było zużycie piwa pozostałego po sezonie Browarskim, zanim zaczęto wytwarzać nowe.
   Bawarskie prawo czystości zezwalało na warzenie piwa tylko od 29 września do 23 kwietnia.
   Dlatego też przypadały tego typu festyny właśnie na okres przełomu września i października.
   Oktoberfest na Początku miał przyjąć charakter sportowy(dawniej były to igrzyska), aczkolwiek w 1880 roku władze zezwoliły na sprzedaż piwa.

   Piwa:
   Wedle przepisów Oktoberfestu swoje piwo serwować mogą jedynie monachijskie browary, które warzą zgodnie z Bawarskim Prawem Czystości z 1487 roku i podobną normą niemiecką z 1906 roku.

   Do browarów tych należą:
   - Spaten-Franziskaner
   - Bräu Augustiner
   - Paulaner Hacker
   - Pschorr Hofbräu Löwenbräu
   Wszystkie one oferowały tradycyjne bawarskie piwo marcowe o zawartości alkoholu do 6,2%.
   Charakteryzuje się ono bursztynową barwą i przewagą słodkich nut słodowych nad goryczką chmielową.
   Obecnie piwa serwowane na festynie nazywa się Oktoberfestbier i w stylu są bardziej podobne do popularnego w wielkich koncernach lagera niż do dawnego piwa marcowego.

   W tym roku trwają od soboty 21 września do niedzieli 6 października.
   /Żródła: Strony niemieckie o oktoberfest oraz wikipedia ;3 
  • By Tomi3321
   Nick:Tomi Serwer:Only DD2 #2 Admin banujący:mefedronix Data zdarzenia:Wczoraj Opis sytuacji:Grałem normalnie jakieś 20 minut z początku strasznie mi szło pózniej się rozkręciłem zaczełem lepiej grać wchodziły głowy i pan mefedronix postanowił mi dać bana nie wiem za co i dlaczego w Amxxbanie nie ma mojego bana chciał bym wyjaśnić to zdarzeńie bo to straszne dziwne koleszka który mi daje admina po to by banować nie rozumiem czekam na wyjaśnienia Link do bana (https://amxbans.csowicze.pl/bans/index.html):Nie ma mojego bana w AmmxBans Wycinek z konsoli:Kicked by Console:  Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole. Kicked : Zostales ZBANOWANY. Sprawdz swoja Konsole Ps : To na prawdę jest  już śmieszne + tego miałem już demko po którym UBT dał mi UB z potwierdzeniem że jestem czysty czekam na rozpiskę pozdrawiam 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.