Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Sign in to follow this  
Tike Myson

Chce odzyskać VIP'a

Recommended Posts

Znikł mi vip ;/ kupiłem go w poniedziałek (w tym tygodniu) i wszystkim znikł vip... ale dziś został przywrócony, ale ja nie dostałem go z powrotem :) dlatego chciałem się upomnieć aby mi go zwrócić :P (na serwerze VIP Csowicze.pl [only dd2] [asysty]) 

 

Piszę tu dlatego ponieważ powiedzieli mi gracze abym napisał o zwrot Vipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By terrorist0p
   Chciałbyś przetestować usługi na serwerze Only AWP?
   Od dzisiaj możesz tego dokonać, jak? To proste!
   Wystarczy wejść tutaj:  KLIKNIJ 
   Zalogować się poprzez steam.
   Wybrać z menu po lewej stronie serwer Only AWP, a następnie wybrać VIP i opcję 1 dzień.


   Pamiętaj, że po dokonaniu zakupu jeśli jesteś na serwerze należy wpisać w konsoli (retry) aby dokonać ponownego dołączenia na serwer i uruchomić zakupione usługi!
  • By Shell
   Zobacz plik [CSGO] Opis Vipa + Cennik
   Opis:
   Plugin dodaje opis VIP'a pod komendą !vip & !opisvip, oraz cennik VIP'a na serwer.
   Edycja:
   Opis VIP'a, oraz cennik można edytować w pliku .sp.
   Dodający Shell 3MAPS Dodano 08.08.2019 Kategoria Pluginy  
  • By Shell
   Opis:
   Plugin dodaje opis VIP'a pod komendą !vip & !opisvip, oraz cennik VIP'a na serwer.
   Edycja:
   Opis VIP'a, oraz cennik można edytować w pliku .sp.
  • By Kamil.
   Zapewne wielu z was zadawało sobie pytania "Kim jestem, co robię, po co tu jestem". 
   Na większość z tych pytań łatwo sobie odpowiedzieć i na pewno wielu z was już to zrobiło. 
   Dziś zadałem sobie pytanie "czego chcę, do czego dążę i co chcę osiągnąć w przyszłości".

   Przy tych ostatnich pytaniach zaczynają się schody... Jak odpowiedź na pytanie "czego chcemy" jeśli nie wiemy czy jest to wykonalne.
   Łatwo powiedzieć "chcę dużo pieniędzy" ale jak do tego dojść? Co trzeba zrobić? No tutaj już trudniej i zwykle na słowach się kończy. Ze względu na to, że mój tok myślenia jak i marzenia kończy się na sprawach przyziemnych to dla mnie najważniejsze jest aby na koniec żywotu powiedzieć sobie "było warto". Co chciałbym osiągnąć w życiu? Zaskoczę was i powiem, że nie jest to ranga na forum albo wbicie global elite w CS:GO czy pierwszego miejsca na świecie w fifie. Moim priorytetem jest założenie rodziny z kobietą, którą kocham. Wychować swoje dzieci tak aby były najlepszymi ludźmi i nie popełniały błędów głupiego ojca z przeszłości. 

   Chcę aby miały cudowne życie i cieszyły się dzieciństwem tak długo jak to możliwe ale też aby w momencie wkroczenia w dorosłość były na tą trudną sztukę gotowe. Dlaczego takie a nie inne zamiary? Wiem jak ciężko jest się zmienić na lepszego. Pójść na dno jest bardzo łatwo lecz droga na szczyt często jest nieosiągalna dla tych słabszych. Dlatego życzyłbym sobie aby moje dzieci nie stoczyły się na dno i były przede wszystkim szczęśliwe. A moja przyszła (mam nadzieję) żona aby nigdy nie zwątpiła we mnie, w moje plany czy marzenia. Trochę wybiegłem w przyszłość co ostatnimi czasy zdarza się bardzo często. Na najbliższą przyszłość mam marzenie, że wrócić do piłki. Jest ku temu okazja ale czy starczy sił, motywacji i jaką ostatecznie decyzję podejmę to okaże się za jakiś czas. Co przyniesie przyszłość? Tego nikt nie wie. Osiągnąć w życiu chciałbym wszystko co jest możliwe ale życie nauczyło mnie już, że im więcej człowiek planuje tym bardziej później się zawodzi. Życie płata figle ale jak wszystko można je przezwyciężyć. Wystarczy odrobina chęci, wytrwałości i zadziorności. 

   Tym oto krótkim wywodem odpowiedziałem sobie na wszystkie pytania. Czego chcę, do czego dążę i co chcę osiągnąć. Czy to wszystko? Na pewno nie! Planować można ale jak wykonać wszystkie swoje zamiary? W wielu przypadkach nieoceniona jest pomoc drugiej osoby czy też osób. Nikt i nic nie daje takiego wsparcia jak osoba, która widzi jak wam zależy na danej rzeczy i z jakim zawzięciem dążycie do niej. Tak jak w utworze Wojtka "Sokoła" "Żyć trzea umić a nie kitrać jak frajer". Najważniejsze aby do niej dążyć, nie obiecywać sobie "od jutra się za to wezmę" bo prędzej czy później te plany pozostaną tylko planami. 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.