Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
shiksu1g

Siemanko

Recommended Posts

Siemanko wszystkim. Mam na imię Kacper. Mam lat 18. Mieszkam w Warszawie, a mianowicie w jej okolicach. Interesuję się piłką nożną jak i mechaniką samochodową. Przygodę z cs'em zacząłem w wieku 12 lat. Jestem bardzo ogarniętą osobą, miłą, pomocną, spokojną, zaangażowaną, bardzo dobrze dogaduję się z ludźmi, potrafię pracować w grupie, przestrzegam regulaminu, zagęszczę na forum przez dłuższy okres czasowy, mam nadzieję, że się szybko zapoznamy, jak i polubimy ;-) pozdrawiam serdecznie, Kacper.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By KooXioR
      Siemka
      Mam na imię Przemek mam ehh
      26 lat  heh jestem z Lubuskiego
      Pozdrawiam 
    • By vvvvvvvvvv
      Witam. Mam na imię Kamil, mam 18 lat i gram u Was na only dd2
    • By PlayerTheCs
      siemka mam na imię Michał i mieszkam w Poznaniu mam 17 lat
      i gram na waszym serwerze dd2 #2 nick PlayerTheCounterStrike  jak ktoś zagrać chce zapraszam 
      i siemanko !!!

• By Queen of Hell
      Siemanko! 
      Trochę odświeżam przywitanko. 

Witam Was cieplutko. Gram na Waszych DD2. 
      Tak naprawdę mam 22 lata, choć głos na 15-letniego chłopca bez mutacji. Obecnie mieszkam w Poznaniu. Lubie słuchać podcastów kryminalnych, czytać książki o tej tematyce. Poza CSem gram też w L4D2. Często będę widziana na TSie. Mam nadzieje, że zabawię tutaj trochę. A jako, że niektóre osoby kojarzę z poprzednich sieci, inne osoby znam to myślę, że jakoś się dogadamy.
      Pozdrówki! 
    • By CHAMBERKIL
      Siemanko mam na imię Michał i mam 17 lat spotkacie mnie na waszym serwerze dd2 #2 i jeszcze raz siemanko 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.