Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
shiksu1g

Siemanko

Recommended Posts

Siemanko wszystkim. Mam na imię Kacper. Mam lat 18. Mieszkam w Warszawie, a mianowicie w jej okolicach. Interesuję się piłką nożną jak i mechaniką samochodową. Przygodę z cs'em zacząłem w wieku 12 lat. Jestem bardzo ogarniętą osobą, miłą, pomocną, spokojną, zaangażowaną, bardzo dobrze dogaduję się z ludźmi, potrafię pracować w grupie, przestrzegam regulaminu, zagęszczę na forum przez dłuższy okres czasowy, mam nadzieję, że się szybko zapoznamy, jak i polubimy ;-) pozdrawiam serdecznie, Kacper.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By CHAMBERKIL DD2 #2
      Siemanko mam na imię Michał i mam 17 lat spotkacie mnie na waszym serwerze dd2 #2 i jeszcze raz siemanko 
    • By Miszel
      Siemka chciał bym się przywitać z wami
      Razem możemy pograć na serwerze na dd2 #2 zapraszam 
      Siemanko!!! 
    • By N3X4N0S
      Witam
      Mam na imię Konrad, mam 19 lat, pochodzę z Podkarpacia, dokładniej miedzy Beskidem Niskim a  Bieszczadami, interesuje się grafiką, filmami, historią i motoryzacją. Uwielbiam jazdę na rowerze i ćwiczenie na siłowni. W cs gram od 10 lat, 3-4 w cs go a szybciej 1.6. 
      Niedawno skończyłem szkołę a za 2 dni pisze maturki, do których powinienem się uczyć no ale każdy wie jak jest  .  No jeszcze jakiś czas jestem nastolatkiem , to chyba tyle.
      A no tak co do 1.6 to przez jakiś czas zajmowałem się serwerami, głownie Cod Mod i AWP Only, co do cod moda miałem zrobioną paczkę z postaciami, modelami itd związanymi z druga wojną światową (to już nawiązanie do mojego zainteresowania ), miałem swoją sieci, skądś kojarzę @ eXe., ostatni raz na forum związanym siedziałem w 2016 wiedz trochę czasu minęło  . Oprócz sieci cs miałem też Forum ogólnotematyczne do innych gier ale brak czasu i upadło. Niedługo planuje kurs na spadochron no ale to już po maturkach. to już tyle  
    • By RulleZ
      Cześć! Pewnie część osób mnie tu zna, ale wracam po dość długiej przerwie. Moim powodem nieobecności była przeprowadzka musiałem się zaklimatyzować każdy chyba to rozumie. Byłem tutaj grafikiem i ciągle uczę się i robię różnego typu grafiki i może niedługo wrócę na tą posadę :) Przepraszam za tą przerwę administrację którzy dali mi szansę na posadzie grafika, ale każdy chyba wie jak to jest w nowym miejscu. Dziękuję  i pozdrowionka dla każdego :)
    • By Amanzii
      Cześć jestem Przemek mam już prawie 24 lata. Zainteresowania to webmastering, grzebanie w serwerach, budowanie zamków z piasku, kasety vhs i wszystko co mi wpadnie w ręce by zająć czas. 
      Wpadlem do was by wspólnie stworzyć coś fajnego pierwszy serwer w fazie budowy mam nadzieje do przetestowania już wkrótce. A kolejne plany musza poczekać z ujawnieniem. 
      ~Amanzii
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.