Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
shiksu1g

Siemanko

Recommended Posts

Siemanko wszystkim. Mam na imię Kacper. Mam lat 18. Mieszkam w Warszawie, a mianowicie w jej okolicach. Interesuję się piłką nożną jak i mechaniką samochodową. Przygodę z cs'em zacząłem w wieku 12 lat. Jestem bardzo ogarniętą osobą, miłą, pomocną, spokojną, zaangażowaną, bardzo dobrze dogaduję się z ludźmi, potrafię pracować w grupie, przestrzegam regulaminu, zagęszczę na forum przez dłuższy okres czasowy, mam nadzieję, że się szybko zapoznamy, jak i polubimy ;-) pozdrawiam serdecznie, Kacper.


Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By CHAMBERKIL DD2 #2
   Siemanko mam na imię Michał i mam 17 lat spotkacie mnie na waszym serwerze dd2 #2 i jeszcze raz siemanko 
  • By Miszel
   Siemka chciał bym się przywitać z wami
   Razem możemy pograć na serwerze na dd2 #2 zapraszam 
   Siemanko!!! 
  • By N3X4N0S
   Witam
   Mam na imię Konrad, mam 19 lat, pochodzę z Podkarpacia, dokładniej miedzy Beskidem Niskim a  Bieszczadami, interesuje się grafiką, filmami, historią i motoryzacją. Uwielbiam jazdę na rowerze i ćwiczenie na siłowni. W cs gram od 10 lat, 3-4 w cs go a szybciej 1.6. 
   Niedawno skończyłem szkołę a za 2 dni pisze maturki, do których powinienem się uczyć no ale każdy wie jak jest  .  No jeszcze jakiś czas jestem nastolatkiem , to chyba tyle.
   A no tak co do 1.6 to przez jakiś czas zajmowałem się serwerami, głownie Cod Mod i AWP Only, co do cod moda miałem zrobioną paczkę z postaciami, modelami itd związanymi z druga wojną światową (to już nawiązanie do mojego zainteresowania ), miałem swoją sieci, skądś kojarzę @ eXe., ostatni raz na forum związanym siedziałem w 2016 wiedz trochę czasu minęło  . Oprócz sieci cs miałem też Forum ogólnotematyczne do innych gier ale brak czasu i upadło. Niedługo planuje kurs na spadochron no ale to już po maturkach. to już tyle  
  • By RulleZ
   Cześć! Pewnie część osób mnie tu zna, ale wracam po dość długiej przerwie. Moim powodem nieobecności była przeprowadzka musiałem się zaklimatyzować każdy chyba to rozumie. Byłem tutaj grafikiem i ciągle uczę się i robię różnego typu grafiki i może niedługo wrócę na tą posadę :) Przepraszam za tą przerwę administrację którzy dali mi szansę na posadzie grafika, ale każdy chyba wie jak to jest w nowym miejscu. Dziękuję  i pozdrowionka dla każdego :)
  • By Amanzii
   Cześć jestem Przemek mam już prawie 24 lata. Zainteresowania to webmastering, grzebanie w serwerach, budowanie zamków z piasku, kasety vhs i wszystko co mi wpadnie w ręce by zająć czas. 
   Wpadlem do was by wspólnie stworzyć coś fajnego pierwszy serwer w fazie budowy mam nadzieje do przetestowania już wkrótce. A kolejne plany musza poczekać z ujawnieniem. 
   ~Amanzii
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.