Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
agacmaga

aga zgaga wita ;)

Recommended Posts

Witam, gram u Was na serwerze CS:GO MOD #4, spodobał mi się i gram już jakiś tydzień. Postanowiłam założyć konto na forum gdyby trafił się jakiś konkurs, albo wynikłyby jakieś inne okoliczności, więc jestem, pomyślałam "a przywitam się".  

Agnieszka, okolice Krakowa, 19 lat. Zajmuję się amatorsko grafiką, gram na gitarze akustycznej, słucham dużo muzyki. Pracuję i wybieram się na studia o kierunku grafika reklamowa. Prace jakieś zobaczycie na 100%, lubię się udzielać i chwalić (jak każdy). 

Tyle ode mnie. Ktoś chętny do rozmowy? Z okolic Krakowa? Zapraszam na pw, steam. Adios.

Guest esej

Witaj! Zapraszam na 4MAPSa :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By younG_liczi.
      Hejoszka, mam na imię Bartłomiej, wiekowo 22 lata, jeśli ktoś z Warmińsko - Mazurskiego to zapraszam chętnie na browarek   Niczek pewnie zmienię na coffee=)
      Miło Was powitać.
    • By Opjur
      Siemano część może już mnie zna a inni może nie . Mam na imię Kamil mam 19 lat.  Mieszkam niedaleko Poznania. Na co dzień pracuje jako Elektryk. Katuje siłownie i ćwiczę Kickboxing i MMA .Wróciłem po rocznej przerwie w cska  Generalnie gram na DD2 i mam nadzieję że zostanę tu na dłużej. Strzała ! 
    • By thS*
      Witam wszystkich mam na imię Patryk lat 24 I bede grywał na serwerku DD2#2 zajebista atmosfera miłe Panie mili gracze jest spoko  do zobaczenia na serwerze
    • By FightereK
      No siemanko i cześć, oficjalnie dzisiaj można powiedzieć że zostaję tutaj na sieci i będę tutaj przebywał cały czas.
      Coś o sobie.
      Mam na imię Mariusz, mam 18 lat i mieszkam w Krakowie. Interesuję się sportem, za niedługi czas robię kurs na Trenera Personalnego, chociaż już aktualnie potrafię rozpisywać treningi i znam się na tym bardzo dobrze., jednak jest potrzebny mi papier dalej do pełnienia funkcji Trenera a dodatkowe szkolenia pomogą w przyszłości. Dodatkowo jestem zawodnikiem MMA, trenuje sporty walki - również chcę iść w tym kierunku i iść na Instruktora MMA.
      Co do mojej osoby musicie sami ocenic i poznać, niektórzy już znają i coś o mnie więcej wiedzą. 

Pozdrawiam i kocham
      @ eXe.@ Jessa@ RumcajsJumper
      DZIEKI ZA PRZYJACIELA  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.