Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Lord

Dziwny flash.

Recommended Posts

Witam, pisze z dość nietypowym problemem. Otóż na serwerze bardzo często (90% przypadków) występuje bardzo dziwny bug, kiedy rzucimy flasha na gracza z przeciwnej drużyny i go oślepiamy to wtedy on znika, nie wiem czy tylko ja tam mam, ale chyba też słyszałem o tym problemie od innych ludzi. Proszę o usuniecie tego problemu, ponieważ znacząco przeszkadza w grze, szczególnie tym, którzy używają granatów innych niż tylko HE.

Widze, ze nie ma tu sensu niczego zglaszac, starac sie poprawic gre itd. Nie rob kolego ze mnie debila, bo mam zapewne doswiadczenie w tej grze wieksze od Ciebie. Sami macie serwery serdecznie gdzies to nie widzicie problemu, chcesz to wejdz na serwer i zobaczysz jak "nie bedziesz widzial przeciwnika, bo oslepiles sam siebie".

Jak na moje oko to po prostu rzucasz flesha na przeciwnika i przy okazji sam siebie oślepiasz ;)

Jeśli sam siebie oślepiasz to logiczne że przeciwnika Ci zniknie, a gdy flesh zaczyna znikać to się pojawia.

To tyle z mojej wypowiedzi.

Pozdrawiam

@SzusteR

Czy wy naprawde jestescie takimi debilami? Nie rozumiecie, ze przeciwnik po prostu znika gdy on jest oslepiony, a nie ja? Tak kurde ZNIKA, a nie, ze ja oslepiam samego siebie, bo widze cala mape, widze innych rywali, ktorzy nie sa oslepieni, widze moich teammatow (ktorych nie moge oslepic, jest pewnie wgrany na to plugin i on moze sprawiac problem) tylko nie widze tych graczy, ktorzy sa calkowicie oslepieni i pojawiaja sie czesto na plecach jak juz flash im zejdzie. Kto gra regularnie na serwerze to potwierdzi sytuacje, a kto nie gra to niech sie nie wypowiada i nie robi ze mnie idioty. 

Nie pozdrawiam, Lord

Jak na moje oko to po prostu rzucasz flesha na przeciwnika i przy okazji sam siebie oślepiasz ;)

Jeśli sam siebie oślepiasz to logiczne że przeciwnika Ci zniknie, a gdy flesh zaczyna znikać to się pojawia.

To tyle z mojej wypowiedzi.

Pozdrawiam

@SzusteR

Podbijam temat, rzucam flesza - chowam się, flesz wybuchnie - wychodzę nikogo nie ma i tak nagle sie wszyscy pojawiają, zróbcie coś z tym, to jest irytujące. 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Jak ktoś z Twojej drużyny rzuci flesha na Ciebie to znikają modele graczy dlatego że jest wgrany plugin który zapobiega oślepianiu swojej drużyny

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By sv_opur 0
      Witam.
      Proponuję wgrać na serwer Anty Flash Team, ponieważ każdy narzeka że dostaje Flasha'a na twarz i nic nie widzi podczas strzelania do przeciwnika, myślę że to doby pomysł żeby ten plugin wprowadzić, będzie takie małe udogodnienie dla graczy na serwerze i nie będzie wyzwisk.
      Mam taką małą nadzieję że się przyjmie na serwerze 
      PLUGIN: https://mygo.pl/topic/6192-csscsgo-anti-team-flash/

• By RumcajsJumper
      https://www.youtube.com/watch?v=kMwusjUcnIY

lalalalalalal
    • By v_1
      siedze na forum i siedze i ani sekundy czas mi nie podskoczyl wtf? 

Ciagle stoi na tej samej liczbie -,-
    • By 7SpartaN TPS
      Twój nick:7SpartaN | TPS KSC
      Serwer:2# [DD2/OFFICE | CS:GO V3 Skiny | Skrzynie | Klucze]
      Nick admina:.:Ujarany:)hihi:.
      Data i godzina:25.05.2016 - 10:44:32
      Link do Twojego bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php
      Link do HTLV: http://www99.zippyshare.com/v/lcifcUOs/file.html
      Opis sytuacji: Co mogę powiedzieć , gram sobie na steam i co dziwne dostalem bana :o Ale to nie jest dziwne , najdziwniejsze jest to ze bez ss :/ Rozpatrzcie moją prosbę o UB bo bana dostałem za darmo a zajebisty serwer ;)
      Dodatkowe informacje: Mialem dość dobre staty ,może dlatego ,nw :/ 
    • By terku1g
      Twój nick: HeatoN
      Nick osoby na którą składasz skargę:KrulMotyli
      Forum lub który serwer: ffa , klasyczny
      Powód skargi: Na początku admin cały czas spamił celemapy coś tam , których sam nie wykonywał a spamił z 10 razy w 5 sek wysłał , potem napisałem , że server bardzo niski poziom reprezentuje , on mi odpisał ze jak mi nie pasuje to żebym wyszedł , ja mu napisałem mam taki zamiar , on do mnie pomóc ci w tym i dał mi bana nie wiem za co :)
      Dowody:[AMXBans] ===============================================
      [AMXBans] Bannlyst av Admin: KrulMotyli [AMXBans] Du kan 'o'verklaga din ban @ www.twoja.com [AMXBans] Anledning: 'Swearing' [AMXBans] L'a'ngd: '1 vecka' [AMXBans] Ditt SteamID: 'STEAM_0:0:1495270003' [AMXBans] Ditt IP: '83.31.22.79' [AMXBans] ========================================   moge wstawić jeszcze zdj :) jbc Świadkowie: nie mam -,-
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.