Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Kostar

Duża Zmiana

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Nick zmieniony

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By MaciekFnatiK
      Witam ,przedstawiam wam kolejną zmianę treści regulaminu , bo występują kolejne niejasności (które są strasznie surowe dla graczy ) .
      Aktualnie wygląda to tak : 
      1.2 Zabronione są nicki: - Adminów oraz innych graczy - Obrażających czyjąś religię - Obrażające Graczy / Adminów - Reklamy w nicku - nicki "No Swear" "Player" "unnamed" "qwerty" "zmien nick" - Składających się ze znaków - Podszywające się pod członkostwo Klanu/Organizacji (kick-ban do 7 dni)   Tabela kar :    3.20 Posiadania zabronionych nicków* - KICK > BAN 5 MIN Proponuje żeby wyglądało to tak : 
      1.2 Zabronione są nicki: - Administratorów serwera/forum oraz innych graczy* - Obrażających czyjąś religię - Obrażające Graczy / Adminów* - Reklamy w nicku - nicki "No Swear" "Player" "unnamed" "qwerty" "zmien nick" - Składających się ze znaków   Tabela kar :  3.20* Posiadania zabronionych nicków* - KICK > BAN DO 1 TYDZ    
        3.20 Posiadania zabronionych nicków - KICK > BAN 5 MIN > BAN 1 H     1.34 Podszywanie się pod innych użytkowników jest zabronione - myślę ,że ten podpunkt do usunięcia (pokrywa się z punktem 1.2 )    Dodanie do tabeli kar :    3.31 Spamowanie  granatami na respie  KICK>BAN 5 MIN          
    • By Amanzii
      Witam Serdecznie,

Być może zauważyliście że serwer Minecraft został wyłączony, jest to spowodowane brakiem zainteresowania ze strony graczy. Dużo czasu zastanawiałem się czy dalej brnąć w Survival, lecz jakbym nad tym nie myślał ten mod nie przyjął się tak jak z Ninja zakładaliśmy. Do tego wszystkiego nałożył się wyjazd Łukasza który nie ma aktualnie czasu na serwer, a mnie brakowało pomysłu jak to dalej rozwinąć.

Serwer jest obecnie przygotowywany do moda którego nie ma na polskiej scenie Minecraft, ostatnimi czasy jest to jeden z najpopularniejszych gatunków rozgrywki w ogóle! Być może domyślacie się co mam na myśli bo na tę chwile więcej zdradzić nie mogę.

Dostosowanie, wszystkich plików oraz budowa lobby powinna potrwać około 2-3 tygodni, postaramy się zrobić to jak najszybciej jednocześnie zachowując pełny profesjonalizm przy instalacji serwera.

Jednocześnie z tym postem informuje o degradacji wszystkich z każdej funkcji na serwerze Minecraft, jeżeli ktoś dalej jest zainteresowany współpracą niech napisze na priv.

Rekrutacja zamknięta do odwołania.

Pozdrawiam
      Amanzii
      Właściciel serwera Minecraft

• By JonJones MTA
      Dotychczasowy Nick: JonJones
      Nowy Nick [15 znaków]: Lebron
      - Link do 10 reklam - Kod wysłany do @ RumcajsJumper
    • By *DyLu* DD2
      Dotychczasowy Nick: DyLu
      Nowy Nick [15 znaków]: D#1
      - Link do 10 reklam: nie ma reklam, był SMS @ RumcajsJumper 
    • By MaciekFnatiK
      Witam wychodzę z taka propozycja , żeby sprecyzować kilka punktów regulaminu, ponieważ później wychodzą z tego jakieś skargi i różne niejasności, bo jeden nie dostaje ub,  drugi po rozmowie z administracja dostaje ub tylko ma usunąć wskazane modele, grafikę czy też celownik awp.  
      1.1 Gramy na 32 Bitach więc grafika typu Soft jest zakazana.

1.3 Inne modele postaci niż klasyczne są zakazane.
      1.4 Celownik w AWP oraz Scout jest zakazany.
      Wiem, że to nie moje serwery nie moja sieć, ale chciałbym żeby zostało dodane do Tabeli kar w regulaminie, że za te wykroczenia jest ban na 1 tydzień.Dodać można bybyło że po takim banie będą robione ssy kontrolne i jeśli gracz się nie dostosuje i nie usunie modeli/grafiki/czy celownika to będzie dodany ban pernamentny . Dużo graczy zostaje pokrzywdzonych przez to, że jeden ma ub a drugi go nie ma. 

27 Granie na aktywnym po banie do tygodnia - PERM 3.28 Granie na aktywnym po banie od tygodnia  - PERM   Granie na aktywnym banie -perm myśle że wystarczy
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.