Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
giniesz

Podanie TS

Recommended Posts

1. Imię:Karol

2. Wiek:16

3. Twój Nick: giniesz

4. Ile dziennie poświęcasz czasu na TS3?:4-6h

5. Znajomość TS3 (w skali 1-10): 7-10

6. Kontakt:

Skype, Steam

7. Coś od Siebie (min. 5 zdań): Interesuje się piłką nożną, ręczną.Lubie sobie pograć w gry z ekipą itp.

8. Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Rekrutacja jest otwarta, na ts przebywam długo ponieważ gram z ekipą w cs i inne gry. Jestem moim zdaniem prawilnym ziomkem, lubie sobie pogadać :D Mam niektóre kontakty z SSA. Niemam jakos duzo postów na tej stronce.

9. Czy masz jakieś spory z administracją TS3?: Nie  :)

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By neksis
      Imie : Adrian Wiek : 15 Nick : Neksis SID : 106 Serial : 4AA1E55E4D7C13B7CEB2299521927643 Dlaczego akurat ty?: bo taki i jestem biedny xD a no i jezcze oczywiscie lubie pomagadz ludziom :D Czy posiadasz TS3: tak Znajomość Regulaminu (0-10): 9.5 Czy posiadasz mikrofon? : tak Coś o sobie (Minimum 3 zdania): 1 mam na imie Adrian 2 mam 15 lat 3 jestem śmieszkiemm xD 4 lubie placi z czekoladom i bananem Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: 5/6 godzin
    • By ~Shiz` MTA
      Imie : Kamil Wiek : 14 Nick : ~Shiz` SID : 60 Serial : 45FFD1930598A22D6293B7B072DCD453 Dlaczego akurat ty?: Bo z tego co słyszałem to mało jest SAFD. Czy posiadasz TS3: TAK Znajomość Regulaminu (0-10): 9-10 Czy posiadasz mikrofon? : TAK Coś o sobie (Minimum 3 zdania): Wasz serwer MTA mi się spodobał. Dużo gram na komputerze i się nudzę więc znalazłem sobie zajęcie. Gramy również w cs 1.6/go/lol Ile czasu możesz poświęcić na służbę?: tak +- 2h
    • By *DyLu*
      Imię: Dawid Wiek: 23 Nick: DyLu Link do twojego profilu Steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198807298810 oświadczenie w prowadzeniu serwera: Dość duże Co chciałbyś zmienić?: W sumie to nic,bardziej chodzi o pomoc i aktywność adminów Dlaczego ty?: Ponieważ dobrze wykonuje powierzone mi obowiązki i nikogo lepszego nie znajdziecie Kilka zdań o s obie: Nie lubię mówić o sobie, nie wypada Czy masz możliwość wspierania serwera finansowo? (tak/nie): tak Czy spełniasz wymagania? (tak/nie): Niestety brakuje mi kilku godzin lecz na bieżąco je gram,wystarczy spojrzeć na moje GT https://www.gametracker.com/player/dylu/54.38.63.53:27015/ Kontakt: STEAM/GG/FB/TS3  
    • By S3B!X Discord
      WYMAGANIA:
      - Ukończone 16 lat. (Bez wyjątku)
      - Znajomość regulaminu serwera
      - Zapraszać znajomych na discord
      - Minimum 2h dziennie czasu na discord
      - Minimum 20 sensownych postów na forum
      - Sprawny mikrofon
      - Mutacja
      - Umiejętność pracy w grupie
      - Komunikatywność

Wzór:
      Imię: Wiek: Twój Nick: Ile dziennie poświęcasz czasu na Discord?: Znajomość Discord (w skali 1-10): Coś od Siebie (min. 5 zdań): Dlaczego ciebie mielibyśmy wybrać? (min. 3 zdania): Kontakt: Mikrofon [TAK/NIE]: Mutacja [TAK/NIE]:  
    • By SzczureK1331
      Nick: SzczureK
      Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na kilku serwerach . Dobrze sobie radziłem
      Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9
      Staż w CS-sie: 7 lat
      Steam / NonSteam: Steam
      Dlaczego Ty: To co się działo ostatnio na serwerze to jakaś kpina . Wielu adminów nabijało GT bedąc w SPECT blokując przy tym slota. Gdy  coś się działo np : brak kultury u któregoś z graczy to admin nie reagował gdyż nie było go w domu ( oczywiście komputer włączony i godzinki nabijane) . Chce trochę utrzymać porządku 
      Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 4/5 h
      Kontakt: Fb /GG /Steam
      Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/SzczureK/54.38.63.53:27015/
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.