Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Jaszczurek

Uszanowanko

Recommended Posts

Guest esej

Kiedyś z kulek? a esejka pamiętasz? :D cześć :D

Musiałabyś bardziej sprecyzować swój stary nick :)

żebym to ja go pamiętała :D Taka debilka co z esejem wyleciała z tamtej sieci :D Miałam nawet tam admina na ffa albo 4fun. Niezbyt pamiętam :D 

żebym to ja go pamiętała :D Taka debilka co z esejem wyleciała z tamtej sieci :D Miałam nawet tam admina na ffa albo 4fun. Niezbyt pamiętam :D

Coś mi świta po głowie, ale niestety nie mogę sobie przypomnieć nicku. W każdym bądź razie witaj :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By KociaMama
      Nazywam się Angelika Lidia, jednak większość zwraca się do mnie moim drugim imieniem. Mam na ten moment 18 lat i uczę się w technikum na profilu technik informatyk. W międzyczasie pracuję i rozwijam swoje hobby, którymi między innymi jest grafika (głównie wektorowa, ale nie ograniczam się), muzyka (wokal i gitara) oraz gry komputerowe (FPSy, MMORPG). Uwielbiam anime i jedzenie, każde jedzenie. Chcesz mieć moje wsparcie zabierz mnie na pizzę. W sumie, jeśli chcesz wiedzieć więcej wypowiedz się w temacie i pytaj  ;). 

• By Snox
      Uszanowanko mordy ;3

Nazywam się Dawid. Przeżyłem już 17 wiosen co oznacza że mam 17 lat ^^ 

Mieszkam na dolnym śląsku a dokładnie w Złotoryi może ktoś kojarzy xD

Trafiłem na waszą sieć zupełnie przypadkiem 

Mogę też dodać że uwielbiam grać w piłkę nożną jak i ręczną ;D lubię też zapalić niejakiego jointa usiąść przed kompa i włączyć csa i zacząć pykac ;p

• By Dżej
      Uszanowanko, moi mili. ;>
      Jestem Dżej. Cenię sobie dobrą muzykę, lubię koszykówkę i ciekawe filmy.
      Lat mam naście, toteż mogę sobie pozwolić na pogrywanie w CS'a.
      Można mnie spotkać na Only DD2 1.6.
      Więcej chyba nie ma się co rozpisywać, pozdróweczki dobrzy ludzie. x)
    • By ElSharavi
      Siemanko wszystkim :) Mam na imie Daniel wiek 17 lat . Mieszkam w Wielkopolsce uwielbiam sport. Ucze sie na kierunku logistycznym. Hmm... Do zobacznia na serwie !!!
      Zapraszam na steam :)
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.