Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Radovic nie trafi do Legi Warszawa.


Mategros

Rekomendowane odpowiedzi

Miroslav Radović nie przejdzie do Legii Warszawa, na pewno nie w letnim okienku transferowym. Zawodnik, który w ostatnich dniach rozwiązał kontrakt z NK Olimpija Lublana w czwartek zwiąże się dwuletnią umową z Partizanem Belgrad.

 

Od kilku dni mówiło się, że popularny „Miro” może sensacyjnie powrócić na stadion przy ul. Łazienkowskiej. Przypomnijmy, że występował w Legii w latach 2006-2014, po czym podpisał lukratywną umowę z chińską drużyną Hebei China Fortune. W lutym 2016 roku trafił do NK Olimpiji Lublany, w którym rozegrał 8 meczów i strzelił 2 bramki. Teraz zdecydował się na zespół, w którym występował przed przejściem do drużyny obecnego mistrza Polski.

 

– Chciałem wrócić do Legii, ale nie było zainteresowania moją osobą. Teraz czekają mnie dwa lata gry w Partizanie. Chciałbym później choćby zakończyć karierę przy Łazienkowskiej, ale nie wiem czy dostanę na to zielone światło od właścicieli Legii. Jeśli będzie taka wola, to będzie to wymarzone zakończenie kariery. Legii życzę jak najlepiej, awansu do Ligi Mistrzów i obrony mistrzowskiego tytułu. Będę śledził mecze, to jak sobie radzą koledzy. A kibiców Legii już teraz zapraszam na derby Belgradu. – powiedział na łamach strony legia.net, Miroslav Radović.

 

Źródło: http://polski-sport.pl/radovic-trafi-legii/

Edytowane przez Mategros
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak zainteresowania.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie