Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
eX machinE

Problem z doładowaniem

Recommended Posts

Witam. Chciałem na serwerze doładować konto za 5 punktów, tam bodajże płaci się 6,15 zł chyba. Wysłałem cały ten kod, i po 15min przysłali mi SMS, że kod jest nierozpoznany a pieniądze czyli te bodajże 6,15 mi zeżarło. Chciałem kupić VIP. Proszę o pomoc. 13457716_209619652769714_970177909_n.png

Edited by eX machinE

Po pierwsze, u nas się nie doładowuje konta tylko kupuje od razu usługi na serwerze.

Po 2 sklepsms jest wyłączony także nie wiem jak chciałeś kupić cokolwiek.

Wysłałeś w ogóle złą treść na poprawny numer także się nie dziw że Ci zżarło pieniądze. Reklamacje możesz pisać na cssetti.pl/kontakt

/cl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Mategros
      Witam, jeżeli ma ktoś problem z FPS'ami w cs 1.6, wystarczy zrobić tak jak poniżej, tylko jest jeden warunek ! Musi być cs na steamie.
      1. Wejdż w biblioteke steam.
      2. Gry.
      3. Nacisnij prawym na Counter Strike.
      4. Właśćiwości.
      5. Klikamy "ustaw opcje uruchamiania"
      6. Wpisujemy tam:  -nofbo  -nomsaa
      7. Akcpetujemy.
      8. Wchodzimy nastepnie do cs i wchodzimy na konsole.
      9. W konsole wpisujemy:
      fps_max 101
      fps_override "1"
      gl_vsync "0"

Gotowe, teraz się cieszymy wspaniałą grą, bez lagów. Na 100 FPS'ach.
      Piszemy pod poradnikiem komu zadziałało !

Poradnik stworzony dla: Csowicze.pl przez @ Mategros. Zakaz kopiowania na żadne inne fora.
    • By Jessa
      Witam zwracam się z prośbą o spradzenie serwera,nie grałam dwa dni, dziś wchodzę na serwer no i się grać nie da...
      Strasznie przycina na serwerze,i to nie jest wina ani mojego internetu itp,bo ping miałam normalny. Pytałam również innych graczy czy mają problem z grą i im przycina i kilka osób na serwerze potwierdziło mi ten sam problem. Mam nadzieję,że ktoś w wolnym czasie luknie na serwerek i zobaczy co jest grane

• By phansergiusz
      Witam 
      mam słuchawki  jbl Bluetooth z wbudowanym mikrofonem wszędzie mi działa mikrofon a w cs 1.6 mi nie działa 
      wiecie co zrobić żeby działało ? 
    • By Jerry
      Witam.

Od paru miesięcy co chwilę gdy gram turnieje na mapach typu: de_mirage, de_dust2 i de_cache wyskakuje mi ten błąd. Stosowałem metod na wsparciu steam, ale żadne nie pomogło. Może wy wiecie jak to naprawić?

Nie wiem czy dobry dział.
    • By kuuergames
      Witam nie wiem czy dobry dział wybrałem ale szukam pomocy z FPS-ami w grze CS:GO

Mianowicie mam w grze 30-50 fps i bym chciał więcej szukam dobrej porady np. Ustawienia NVIDI i inne proszę o pomoc !!!!!!!!  bo wiem że na takim sprzęcie mogę mieć więcej FPS

Tutaj macie zdjęcie moich podzespłów

Do tego mam jeszcze taką kartę graficzną:

Nvidia Geforce 610M

Proszę o jakieś ustawienia w nvidii i inne porady żeby mieć więcej fps

czasami mam 80 fps ale one spadają 

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.