Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Sprawa dotycząca Sledzia


V I P E R

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano. Sam mam aktywnego bana za "niby wh",i mogę grać na Waszych serwerach,IP nie zmieniałem,STEAM ID też,nick'u też także proszę o poprawe tego na takiego bana bym nie mógł już grać. IP MAM STAŁE OD 6 LAT NIE ULEGNIE ONO ZMIANIE TAKŻE BAN NA IP PROSZĘ.

Tu nie chodzi o mnie,ale sam siepie własnie wkopałem,uważam,że powinna być jakaś sprawiedliwość skoro piszę ten temat.

Do rzeczy

http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=22700Sledzio ma aktywnego bana za WH,jest adminem na 2 serwerach bodajże i dlaczego on może grać? I jakim cudem zdobył admina? 

 

Może ktoś to wyjaśnić :D? 

 

Jak już pisalem,sam mam bana,ale mogę grac na Waszych serwerach,także dajcie mi bana na IP a nie tego co mam teraz. Każdy post typu "sam miałes WH" ect będzie zgłaszany bo jest bezsensowny i sam się przyznaję do tego,że grałem na aktywnym banie,lecz jak pisałem, moje ip nie jest zbanowane,więc nie wiem o co chodzi skoro mam dostęp do serwerów jako gracz. Nie przyznam się,że grałem na WH bo nie grałem XD. tylko to była komunikacja głosowa na ts3. 

 

Także proszę o zmiany tych banów na jakieś takie,aby ani ja ani on nie mógł grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne xD po pierwsze to była podszywka... a po drugie mój nick mam na końcu duże D a nie małe jak w tamtym ;) tyle mam do powiedzenia 

Nieregulaminowa dupa.  :)
ni ma xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podszywka? Za każdym razem inne steam ID wątpię aby ktoś 3 razy+Ty miał inne steam ID :) Raz przypadek ale 3 to chyba raczej coś nie tak ;).

 

https://scr.hu/a1Z2LJPodszywki 3 krotne :D.

 

@btw to nie skarga tylko pytanie także spokojnie Sledzio na czilku :D.

Edytowane przez Drako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

małe bo tamtego już nie ma? :) i sprawdzi jak mam nick na forum a jaki w grze :) i dopiero pisz :) coś o mnie a teraz niech zajmą się tym czerwoni ;) 

Nieregulaminowa dupa.  :)
ni ma xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosh człowiek weź się ogarnij mam nick Sledzio xD ale to D jest z dużej a nie małej jak w amxbans...

 

i skończ spamować tym.... niech rumcajs się wypowie ;)

Nieregulaminowa dupa.  :)
ni ma xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisaleś wyżej co innego na screenie podanym przez Ciebie X jest duże a nie małe,także sam sie ogarnij jak wyjaśnić nie potrafisz. :D.

 

Skoro uważasz,jak uważasz to temat można zamknąć,nie szukam problemów,lecz zadałem pytanie tylko ;). Od tego jest ten dział,a nie skarga

przypominam.

 

@można zamknąć sledzio wyjaśnił już na sb o co chodzi. Szkoda tylko,że nie nie odczytuje mi duzych i małych liter w amx

Edytowane przez Drako
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Wyjaśnione...

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie