Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
ferstel

Witam

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich uzytkownikow forum, jak i cala Administracje. Mysle ze posiedze z wami pare dlugich lat i nie bedziemy miec zadnych sporow.. Teraz powiem pare slow o sobie... Mam na imie Jakub, mam 15 lat, w czerwcu juz 16, mieszkam w wojewodztwie malopolskim, dokladnie w Tarnowie, a codzien uczeszczam do gimnazjum, a w wolne chwile gram sobie w CS:GO. Jako iz przybylem do was postaram sie grac u was na serwerach aby sie lepiej poznac. Moim zainteresowaniem jest glownie webmastering. Mysle ze wystarczy tyle informacji o mnie.

Guest esej

Witaj :)

Guest Pixuś

Siema FerStel :3

Mnie to znasz bo ci grafike robilem :D

nawet na twitcha chyba xd

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Czarli
      Servus. 
      Konrad, młody, zdolny, humanista po przejściach. 
      Na codzień trenuje k1 oraz piłkę nożną dodam rownież że chodze do szkoly i same piątki zbieram, na kierunku spawacz. Interesuję się również muzyką
      Mieszkam w pięknym słonecznym Tarnowie
      pondro! 
    • By Pietrek90
      Witam serdecznie wszystkich miło mi Piotrek jestem mam lat 28 aktualnie polecił forum kolega i przyszedłem do was szukam miłej zabawy i atmosfera miło fajnie spędzać czas Pozdrawiam wszystkich 😉miłego wieczoru .
    • By kobylek
      witam, mam na imię Michał mam 24 lata i pochodzę z województwa podkarpackiego, interesuje się motoryzacją i sportem głownie piłką nożną, siatkówką, piłką ręczną oraz... sędziowaniem piłki nożnej :D pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na dd2 jako kobyłek :D
    • By KinGu1.6
      Witam i jednoczesnie przepraszam ze wczesniej sie nie witalem  
      Mam na imie Jakub-Kuba jak kto woli  Pochodze z Warmi i mazur , z zawodu jestem stolarzem jak i pracuje w tym kierunku  mam 27 lat synka drugiego w drodze .
      Zawitalem do was z perspektywa poznania nowych spoczko ludzi  
      Jeszcze raz Witam  
    • By TheEndriu
      Witam, trochę już odwiedzam forum więc wypadałoby się przywitać.
      Andrzej jestem, interesuje się gastronomią, informatyką, grafiką komputerową, oraz tym co mnie zainteresuje
      Hobbystycznie maluje figurki.... (5cm) ITP.. Bądź szkicuje coś tam.
      Lubie pograć, porozmawiać czasami na ts...
      Gram na serwerze Only DD2 teraz już nwm który "#"
      Jestem po szkole gastronomicznej..
      Lubie imprezować.
      Gram w cs 1,6/LOL/Borderlands 2 W to najczęściej.
      Szukam ludzi z którymi czasami zagram w którąś z tych gier więc można śmiało pisać
      Mam nadzieje na udaną i przyjemną współpracę
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.