Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

R3PK4RN

Skarga na aqua

Recommended Posts

Twój nick w grze: R3PK4RN

IP osoby: Nie wiem jak spisać bo amx_ip nie działa :/

Mapa: jail_rats

Na kogo chcesz złożyć skargę: aqua (nawet chyba teraz jest online)

Opis: Ten gracz nie posiada mikrofonu i jeszcze się wpycha do ct z jakimis żałosnymi bindami i do tego fk.

Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoli): Demko można sprawdzić

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By Amanzii
      Co prawda nie jest on z ekipy ale jego zachowanie, oraz sposób wypowiedzi to totalne dno i szambo. Większość użytkowników ma go po dziurki w nosie 
      poza tym obelżywe teksty
      @ Pietrek90

Wnoszę o odebranie mu dostępu do Chatboxa
    • By Vixa
      Twój nick: @ Vixa
      Nick osoby na którą składasz skargę: @ venom
      Powód skargi: Nie spełnianie obowiązków moderatora sieci,brak wzoru dla innych użytkowników forum,naruszenie regulaminu sieci dokładnie Dział Taryfikator ostrzeżeń: pkt;1 podpunkt d) (dodam,że jest moderatorem powinien temu zapobiegać a nie sam to robić),
      na koniec najważniejsze 
      Moderator Wymagnia; 
      Znajomość regulamin forum na poziomie 'bardzo dobrym', Brak aktywnych ostrzeżeń na swoim koncie, Dowody: 

Świadkowie: Użytkownicy,którzy widzieli owy temat.

Trzeba pilnować porządku. Liczę na sprawiedliwy wydział kary,a nawet degradacji.
      Pozdrawiam Serdecznie, @ Vixa
    • By M!si4k
      Twój nick: Misiak Nick taksówkarza: AlkoLove Opis sytuacji: Nikt go nie prosił, żeby wchodził na służbę jak jest to napisane niżej. Pomimo tego był na służbie i nabijał sobie godziny. Powód skargi: §3 15. Jeśli jest na serwerze jest mniej osób niż 5 nie można wchodzić na służbę ewentualnie jak potencjalny klient poprosi. [Ewentualne Dowody]: https://imgur.com/NdMBdae
    • By eSkaV
      Twój nick : eSkaV
      Nick osoby na którą składasz skargę : Vixa
      Powód skargi : Kolega chyba nie zna regulaminu i nie wie, że modele Esl są zabronione
      Dowody : 
      Zwracałem dzisiaj uwagę na shoutboxie, @ eXe. zauważył dodał notke a Vixa  dalej nie zauważył 
    • By Jessa
      1. Twój Nick : Jessa
      2. Kto zawinił? (admin/gracz) Gracz 
      3. Nick oskarżonego :  Bomba w Oko
      4. Steam_ID oskarżonego: 
      VALVE_1:0:1235892308
      chociaż nie jestem pewna czy grał na tym samym co ostatnio,ponieważ nie działał mi admin i nie mogłam sprawdzić

5. Data i godzina zdarzenia:  11.07.2019r godzina 22:25

6. Mapa: DD2  #1

7.Opis sytuacji: Kolega,który miał bana na jeden dzień, miał bana przedłużonego na tydzień,po czym dziś dostałam info,że gra na nicku Bomba w Oko, jak widać wbił na zmienym IP albo poprostu ban,którego dostał nie działał, no nie wiem. Bardzo proszę o przedłużenie tej osobie bana na ZAWSZE z powodem "aktywnego bana". Zbanujcie go na tym ID,jeżeli wbije na zmiennym wtedy go zbanujemy za zmienne IP. Dziękuje
      Dodaje screena: http://
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.