Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Ergon

Admin Ergonek.

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Ranga dodana.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Emitowany
      Imię: Filip 
      Nick w grze: Emitowany
      Steam/Nonsteam (podaj) : http://steamcommunity.com/id/inkwizycjahiszpanska
      Dlaczego chciałbyś zostać adminem ?: Ponieważ spędzam dużo już czasu na tym serwerze i widzę co tu się dzieje ale nic nie mogę z tym zrobić, a przynajmniej jak będę adminem pomogę wam przy sprzątaniu serwera z ludzi toksycznych, oraz z ludzi którzy psują grę używając dodatkowych wspomagaczy typu wh czy aimbot itp,a jedynym adminem który codziennie sprawdza serwer to Pietrek :), i prosił o pomoc przy sprzątaniu serwera :), a ja się zgodziłem.
      Ile czasu poświęcasz dziennie na grę ?: 1-4, nawet całymi dniami gram 
      Znajomość Panelu amxx? (1-10): 5/10- z czasem, przy lekkiej pomocy będzie lepiej
      Sposób opłacania obowiązkowej składki (SMS/PRZELEW/PSC): SMS i  PSC
      Akceptujesz Regulamin ? (Tak/Nie): TAK
      Kontakt: Numer Telefonu: 796992610 lub przez steam
      Link do GT: https://www.gametracker.com/player/Emitowany/145.239.237.138:27015/
      Scr z serwera (hud): 

Jak coś to scr z serwera zrobione 2h temu, poniewaz teraz juz 40h prawie wbite 
    • By Rimsie
      Witam, dostałem dzisiaj około godziny 23:10-23:20 administrator o nicku @ greXCS:GO wyrzucił mnie z serwera i zagroził banem za to, że dostawał głowy i najwidoczniej był "ztiltowany" tym iż może być ktoś lepszy oraz umie strzelać lepiej od niego. Czyli w skrócie dostałem groźbę bana po czym chłopaczyna mnie zkickował , a gdy wróciłem na serwer żeby to wszystko wyjaśnić jego już nie było. Według mnie takie zachowanie zasługuje conajmniej na upomnienie bądź jakąś rozmowe bo to nie jest normalne. Funkcja admina jest myślę po to żeby pilnować serwera a nie żeby wywalać graczy i im jeszcze grozić a jak przyjdzie co do czego to uciekać. Ode mnie to tyle i życzę miłej nocy ;). 
    • By eXe.Mister
      Podania piszemy w tym temacie
      Otwarty temat - Rekrutacja otwarta
      Zamknięty temat - Rekrutacja zamknięta
      Nie wypowiadamy się na temat danej osoby.

Imię: 
      Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?: 
      Ile czasu spędzasz na TS3: 
      Czy posiadasz admina na innym TS3?: 
      Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10): 
      Jakie posiadasz doświadczenie z TS3: 
      Posiadasz sprawny mikrofon (Tak/Nie):
      Czy przeszedłeś mutację głosu (dot. płci męskiej): 
      Kontakt:
    • By eXe.Mister
      Wymagania:
      Minimum 100 połączeń z serwerem. Łącznie 50h spędzonych na serwerze. Staż na serwerze minimum miesiąc Znajomość teamspeak3 Sporo wolnego czasu. Ukończone 16 lat. Oczekujemy:
      Aktywności na serwerze. Bezproblemowego wykonywania swoich obowiązków jako admin. Kultury osobistej. Pomocy użytkownikom jeżeli takiej oczekują. Bezkonfliktowości Bezstronności, braku kolesiostwa
    • By Kaskader
      Nick: @ Kaskader MultiArena
      Z jakiej rangi rezygnujesz?: Admin DD2 
      Powód: Brak chęci na grę  
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.