Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Lango

Admini!!!!

Recommended Posts

Gdyby mi nie zabrali przez przypadek to by był:) Z tego co wiem po tygodniu zabrali wszystkim i został tylko jeden admin. A nawiązując do propozycji to jestem za, adminów brak, czitów dużo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6 CSowicze | AWP/AIM MAP - 91.224.117.75:27075[AIM/AWP] Sprawy serwera"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sign in to follow this  

 • Similar Content

  • By esej
   Witam! Na wstępie pragnę zaznaczyć że wszelakie błędy ortograficzne lub inne nie są celowe.
   Wychodzę z propozycją która ma miejsce na wielu rozwiniętych jak i tych mniej rozwiniętych sieciach - Multi Admini / Senior Admini Serwerów CounterStrike.
   Byłaby to funkcja bardzo odpowiedzialna i zarezerwowana tylko dla najbardziej zaufanych osób w naszym skromnym community.. zadaniem osób takich było by utrzymywanie porządku i patrolowanie każdego możliwego serwera który ostał się w naszym małym internetowym domku. 
   Oczywiście na rangę tą trzeba będzie spełniać bardzo "hardkorowe" wymagania typu. Rok/Dwa na forum, minimum "X" godzin dziennie czasu wolnego i wiele tym podobnych.
   Na starcie chcę wspomnieć że jestem totalnie przeciwny temu by taką rangę otrzymywali Admini "2 lub więcej serwerów" - Pragnę by kolor ten był Elitarny i kojarzył się z serwerowym wzorem a nie randomowymi szybkimi podaniami.
   Sądzę że ta propozycja wpłynie dobrze na naszą społeczność jak i sytuacje na serwerach sieci gdzie brakuje personelu.
   Moja wizja opisania w tym temacie nie jest pełna więc zachęcam do zadawania pytań odnośnie niej lub popierania jeśli poglądowo zgadzamy się w tej kwestii. 
    
   Pozdrawiam i liczę na kilka postów aktywności 
  • By HaX®
   Wraz z administracją naszego serwera organizujemy mecz (tak jak w temacie) administratorzy serwera vs gracze.

   Oczywiście grać o coś trzeba - dla graczy do wygrania będą VIPy na serwerze + kredyty, admini natomiast mogą wygrać sławę chwałę itp itd xD

    

   Mecz będzie oczywiście rozgrywany w trybie turniejowym (BO1). Mapa to nasz ukochany MIRAGE :)

   Poniżej proszę zgłaszać swoje kandydatury, termin ustalimy po wyłonieniu graczy, z których będą się składały oba zespoły, zapytacie: A co jeśli będzie nas więcej niż 5v5 ? Spokojnie, tutaj z pomocą przyjdą nam eliminacje, rozegrane zostaną w systemie 1v1 na standardowej aim_map'ie, gracz vs gracz, admin vs admin.

    

   ZAPISY TRWAJĄ DO NIEDZIELI (06.08.2017r) DO GODZINY 22.

    

   Oczywiście ja swoją kandydaturę zgłaszam jako pierwszy :D

    

   Jakiekolwiek pytania proszę kierować do mnie :)

    

  • By Sysia ;*
   Nick osoby degradowanej: @Krzysiuuu77, @Strażak, @Maciek5g, @Wujek GoGi, @Matthew., @BoSsh0w
   Z jakiej rangi osoba zostaje degradowana: Admin DD2 Classic
   Powód dlaczego została ranga odebrana: Znikoma aktywność na serwerze jak i forum.

   Wzór jest automatyczny. Jeżeli masz jakieś uwagi co do niego prosimy raportować post !
  • By Shredder
   Cześć, mam pytanie do właściciela/opiekuna serwera. Gdzie są ci wszyscy wasi admini? Gram na waszym serwerze ok. 2 tyg. a gram dość często, na serwerze panuje cały czas chaos, począwszy od graczy wycierających się przez mikro do perfidnych cziterów, z którymi nikt nie robi porządku.. Rozumiem że admini mają swoje prywatne życie, ale pisząc podanie na admina wiedzieli jakie są wymagania (dokładnie że muszą wchodzić na serwer i pilnować porządku). Zrobicie z tym porządek? 
  • By In4Mator.
   Nie jestem pewny, ale na takim serwerze jakim jest DD2 powinno być więcej adminów np. 10 to jest najmniej ilu może być a to, że jest tylko 2 adminów i wchodzą tylko na 30minut przez cały dzień to po prostu się nie mieści w głowie.
   Wymagacie steam a jeśli gracz, który lepiej ogarnia i jest często na serwerze nie ma steam to nie może mieć admina po prostu SZOK.
   Np. Ja jestem często na serwerze, ale nie mam steam a ogarniam amxx dobrze to przecież mogę dostać admina i poza tym oferuję jeszcze składkę miesięczną to chyba wam się lepiej opłaca zatrudnić takiego jak ja niż takiego który ma steam ale nie ogarnia i przebywa na serwerze tylko kiedy mu się chce. 
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.

×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.