Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Lango

Admini!!!!

Recommended Posts

Gdyby mi nie zabrali przez przypadek to by był:) Z tego co wiem po tygodniu zabrali wszystkim i został tylko jeden admin. A nawiązując do propozycji to jestem za, adminów brak, czitów dużo.

Wiadomość automatyczna

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6 CSowicze | AWP/AIM MAP - 91.224.117.75:27075[AIM/AWP] Sprawy serwera"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

Sign in to follow this  

• Similar Content

• By esej
      Witam! Na wstępie pragnę zaznaczyć że wszelakie błędy ortograficzne lub inne nie są celowe.
      Wychodzę z propozycją która ma miejsce na wielu rozwiniętych jak i tych mniej rozwiniętych sieciach - Multi Admini / Senior Admini Serwerów CounterStrike.
      Byłaby to funkcja bardzo odpowiedzialna i zarezerwowana tylko dla najbardziej zaufanych osób w naszym skromnym community.. zadaniem osób takich było by utrzymywanie porządku i patrolowanie każdego możliwego serwera który ostał się w naszym małym internetowym domku. 
      Oczywiście na rangę tą trzeba będzie spełniać bardzo "hardkorowe" wymagania typu. Rok/Dwa na forum, minimum "X" godzin dziennie czasu wolnego i wiele tym podobnych.
      Na starcie chcę wspomnieć że jestem totalnie przeciwny temu by taką rangę otrzymywali Admini "2 lub więcej serwerów" - Pragnę by kolor ten był Elitarny i kojarzył się z serwerowym wzorem a nie randomowymi szybkimi podaniami.
      Sądzę że ta propozycja wpłynie dobrze na naszą społeczność jak i sytuacje na serwerach sieci gdzie brakuje personelu.
      Moja wizja opisania w tym temacie nie jest pełna więc zachęcam do zadawania pytań odnośnie niej lub popierania jeśli poglądowo zgadzamy się w tej kwestii. 

Pozdrawiam i liczę na kilka postów aktywności 
    • By HaX®
      Wraz z administracją naszego serwera organizujemy mecz (tak jak w temacie) administratorzy serwera vs gracze.

Oczywiście grać o coś trzeba - dla graczy do wygrania będą VIPy na serwerze + kredyty, admini natomiast mogą wygrać sławę chwałę itp itd xD

Mecz będzie oczywiście rozgrywany w trybie turniejowym (BO1). Mapa to nasz ukochany MIRAGE :)

Poniżej proszę zgłaszać swoje kandydatury, termin ustalimy po wyłonieniu graczy, z których będą się składały oba zespoły, zapytacie: A co jeśli będzie nas więcej niż 5v5 ? Spokojnie, tutaj z pomocą przyjdą nam eliminacje, rozegrane zostaną w systemie 1v1 na standardowej aim_map'ie, gracz vs gracz, admin vs admin.

ZAPISY TRWAJĄ DO NIEDZIELI (06.08.2017r) DO GODZINY 22.

Oczywiście ja swoją kandydaturę zgłaszam jako pierwszy :D

Jakiekolwiek pytania proszę kierować do mnie :)

• By Sysia ;*
      Nick osoby degradowanej: @Krzysiuuu77, @Strażak, @Maciek5g, @Wujek GoGi, @Matthew., @BoSsh0w
      Z jakiej rangi osoba zostaje degradowana: Admin DD2 Classic
      Powód dlaczego została ranga odebrana: Znikoma aktywność na serwerze jak i forum.

Wzór jest automatyczny. Jeżeli masz jakieś uwagi co do niego prosimy raportować post !
    • By Shredder
      Cześć, mam pytanie do właściciela/opiekuna serwera. Gdzie są ci wszyscy wasi admini? Gram na waszym serwerze ok. 2 tyg. a gram dość często, na serwerze panuje cały czas chaos, począwszy od graczy wycierających się przez mikro do perfidnych cziterów, z którymi nikt nie robi porządku.. Rozumiem że admini mają swoje prywatne życie, ale pisząc podanie na admina wiedzieli jakie są wymagania (dokładnie że muszą wchodzić na serwer i pilnować porządku). Zrobicie z tym porządek? 
    • By In4Mator.
      Nie jestem pewny, ale na takim serwerze jakim jest DD2 powinno być więcej adminów np. 10 to jest najmniej ilu może być a to, że jest tylko 2 adminów i wchodzą tylko na 30minut przez cały dzień to po prostu się nie mieści w głowie.
      Wymagacie steam a jeśli gracz, który lepiej ogarnia i jest często na serwerze nie ma steam to nie może mieć admina po prostu SZOK.
      Np. Ja jestem często na serwerze, ale nie mam steam a ogarniam amxx dobrze to przecież mogę dostać admina i poza tym oferuję jeszcze składkę miesięczną to chyba wam się lepiej opłaca zatrudnić takiego jak ja niż takiego który ma steam ale nie ogarnia i przebywa na serwerze tylko kiedy mu się chce. 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.