Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwolanie Lord


Lord

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Lord

Serwer:2/DD2, office

Nick admina:MAD-DOG

Data i godzina:12.06.2016/21.00
Link do Twojego bana:http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=37604

Link do HTLV:http://494214.hltv3.pukawka.pl/hltv-1606122054-de_dust2-1465757640-1465759200.zip
Opis sytuacji:Nie wiem o co chodzi, ale najprawdopodobniej o akcje z, ktorej to wyzej wymieniony admin dostal banie przez sciane. Akcja odbywala sie na mapie dd2, a dokladniej na bombsite B, ja bedac graczem CT skanowalem z podestu dobrze znane chyba kazdemu miejsce. Gram juz w ta gre pare lat, czesto na serwerach only dd2 dlatego skan ten mam opanowany praktycznie do perferkcji. Ponadto mialem robione ssy juz chyba z 10 razy, nigdy nic nie wykazalo, mozna ogladac moje demka itd, a nikt tam nic nie znajdzie. Gram przewaznie na sluch, co nieogarnieci gracze traktuja jako czitowanie, a takze bardzo duzo skanuje. Nie zawsze oczywiscie wyjdzie, ale w tym przypadku wyszlo.

Dodatkowe informacje:Nie wiem w ogole co robi administracja tego serwera. Aktywnych jest moze 2-3 adminow, jednak moim zdaniem nie ogarniaja. Gracz, ktory mnie zbanowal, nawet nie wszedl na specta, nie poogladal mojej gry przez pare rund, tylko po prostu po calej akcji mnie zbanowal. I tak jest ciagle, kto gra dobrze dostaje z miejsca ssy, nie mozna w ogole grac na sluch ani skanowac. Jak dla mnie jest to smieszne, a zarazem zalosne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jeden doswiadczony gracz zglaszal  ze wlanczasz i wylanczasz wh najwidoczniej byc moze ciezko cie zlapac na goracym uczynku a administracja dobrze sobie radzi na tym serwie wiec nie opowiadaj glupaot dziekuje to wszystko co mam do powiedzenia na Twoj temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze to sobie moga zglaszac kazdego, skoro Ty pelnisz funkcie admina powinienes to sprawdzic conajmniej przez pare rund na spectcie, a nie z miejsca banowac. Skoro mnie bezpodstawnie zbanowales to teraz powinienes rozpisac demko z moimi niby podejrzanymi akcjami, przeciez od tego jest HLTV na serwerze. To tylko pokazuje jak doswiadczonym graczem, a co wiecej adminem jestes. Kolejna sprawa jest to, ze w podaniu napisales, ze masz 32 lata, a popelniasz przedszkolne bledy ortograficzne, wiec ja nie wierze w twoj wiek ;) czekam na opinie kogos ogarnietego, kto zobaczy i rozpisze demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie