Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Wielkie zmiany na BaseBuilder?


RevengeST

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie gracze.

 

Serwer już trochę stoi i było bardzo mało zmian.

Mogę coś napisać na serwer tylko potrzeba mi pomysłu.

Dajcie dobry pomysł jak rozwinąć serwer i ma być on UNIKALNY nie z innego serwera.

 

Jak na razie wymyśliłem coś w stylu RPG przy zabiciu szansa na otrzymanie jakiegoś naszyjnika który np. daje nam życie za zabicie :)

Ten pomysł można rozwinąć ale co ma jeszcze dropić, jak na razie mam w pomyśle naszyjniki, pierścienie i kolczyki xd

Myślałem też nad butami czy jakieś ubrania dające np. obronę, że mniej otrzymujemy obrażeń.

Przeszło bo ty w dziwny klimat ale myślę, że byłoby fajne.

 

Pomysł ma zastąpić aktualne "skille", myślę, że poziomy mogą zostać :D

 

Masz pomysł, pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysł a mianowicie , co wy na to żeby dodać coś nowego do sklepu ? :DDD

 

 

+ Bezlik ammo

+ Szybsze strzelanie :D

+ Poprawić krwiste na +50% dmg

 

+ Szybkość zombie na całą rundę o 30 unitów

 

(listę bd edytował: D)

a8Mbb0d_460s.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm Reve jak chcesz zrobić z bb RPG.

to musisz z tych pomysłów co napisałeś użyć w taki sposób np jak na modzie War3mod każda klasa ma jakieś skille czyli swoje moce to możesz to wykorzystać do kazdego zakupionego przedmiotu w sklepie.

 

Nwm Budowniczy ma np pierścień który pozwala mu bicie wszystkich przeciwników piorunem czyli wszystkich w koło niego.

Buty - można uznać jak szybki patent poruszania się , a także do celów innych :]

Zombie by miało do kupna w sklepie nwm Pierścień nie umarłego - który pozwala mu odejmować  lub dodawać sobie życie za każde zabicie wroga bądź leczenia siebie w jakiś sposób nwm :] xD.

76561198057664881.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może tak by klany? Gracz może założyć klan który bd np. Kosztować 30k euro. W klanie jest np. Max 5 osób które mogą wpłacać euro do klanu aby go ulepszać. Można by było ulepszać np. Więcej expa lub euro lub większy dmg. Każdy klan ma swoją nazwę i tag który by był przed nickiem gracza. Dużo zabawy ale ja jeszcze nigdy czegoś takiego nie widziałem więcej będziemy unikalni.

76561198294594483.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak jak kiedyś że z zm jest na początku 20% szans na drop itema, Jedne z nich będą zwiększać te szansę na drop inne dodawać hp, speeda, dmg, armora, np.

Skórzana kurtka +10 hp / Pancerz +25 hp / Pancerz króla + 50 hp / Legendarny pancerz + 100 hp (nazwy itemów podałem takie jakie mi wleciały do głowy na szybkiego oczywiście jak coś można zawsze pomyślec o tych nazwach) i to samo z np butami

Sandały +5 speda / Buty wędrowca + 10 speed / wzmacniane buty + 25 speed / Buty czarodzieja + 50 speed 

 

I tak dalej wymyślać coś i co to będzie dodawać tak jak kiedyś było można ulepszać itemy po uzbieraniu x kamieni to teraz szansa na drop lepszego item mniejszy. I ewentualnie rynek dla graczy na te przedmioty .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś itemy dla zombie oraz dla ct?

Chodzi o to, aby ct oraz zombie miały osobne itemy.

Np. Dla zombie buty dające mniejsza grawitację czy większą szybkość ruchu. A dla ct zwiększony dmg granatu, czy broni :)

73153764219415070001.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | BaseBuilder - 91.224.117.70:27015[bB] Sprawy serwera"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie