Skocz do zawartości

Zablokowane Pov3r ! TUTAJ !!!!


KILLTHEBILL

Rekomendowane odpowiedzi

1. Witam, chciałbym złożyć skargę na gracza Pov3r, ponieważ zostałem zbanowany na 7 dni za obrazę admina/gracza. Wyzwałem go od Psa i dostałem bana, on mnie wyzwał komunikatorem głosowym od śmiecia i nic nie dostał :/. Więc powinno coś się z tym stać. 

2. Pomoc Admina przy /pomoc powiedział że pomaga tylko jak nie ma wejścia do kampy, a gdy on coś potrzebuje bo nie zdążył m.in. ścianę poprawiał w swojej kampie to nie narzekał :/ 

 

Ps. do pk 1. 

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'obraza admina. '
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_6:0:109449815'
[AMXBans] Twoje IP: '77.254.67.87'
[AMXBans] ===============================================
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KILLTHEBILL powiem ci jedno wyzywałeś go od śmieci coś tam po matkach mu jechałeś to ja nie nie dziwie że bana dostałeś !

 

Po pierwsze nie masz wzoru !.

Po drugie po co ci to było ?.

Po trzecie temat do zamknięcia brak dowodów + brak wzoru !.

76561198057664881.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliłeś mój drogi kolego gry Expiarka ?! To w mincrafcie masz jak się nie mylę a tak poza tym o co chodzi w cs z tą exiparką ?! nwm.

Nadużywanie komend... Chyba Coś ci się pomyliło my jak administracja i Sparcie serwera nie robimy coś nie tak z tobą czy jak ?!.

KILLTHEBILL tak wymyślasz że nie mogę a tutaj co jest napisane jak nie o matkach ?

 

Patrz : https://scr.hu/0qi1t/q4zxj

 

Ps: "Mama mówi że ze zwierzętami się nie gada wiec nie mówię do ciebie psie... ?!"

Ps: "I szczekać to se możesz ty !" ?

 

Fajne się jeździ po matkach widać nie dorosłeś to takiego wieku.

Normalnie to ty się nie zachowywałeś my z P0v3rem nie chcieliśmy ci dać bana ale jak zacząłeś wyzywać od psów i matek to sie nie dziw że bana masz na 1 tyg ?!... 

76561198057664881.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiuuu Mama mówi że ze zwierzętami się nie gada wiec nie mówię do ciebie psie... ?!

                 MAMA MOWI DO MNIE ZE ZE ZWIERZETAMI SIE NIE GADA wiec nie mam zamiaru z tb gadac .... a nie ze czyjas matka .... ;3  sr za orto

A myślisz czm zaczołem go wyzywać ?? nie wm ale to on do mnie śmieciu pier powiedział a żaden podtekst : no to ssij, ooo śmieciu nie było do niego itp .... 

 

A z tym nadużywaniem komend mam namyśli kogoś na kampie i adm tepa tam gracza jakiegoś i fragują go, wtedy lokowana kampa jest jeśli jest np dark bo kilka razy jak tepałeś to nie było wejścia ;3

 

Ale no cóż wyszło jak wyszło ....

Edytowane przez KILLTHEBILL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz jak to było : Chciałem z lupciem abyś jeden klocek przesunął z góry w bok a ty o tym wejściu .... i nie wjechałem z żadnym no to ssij ..... Tylko zaczełeś z basią gadać 

 

A nie pół kampy jak ty to napisałeś wyżej

Edytowane przez KILLTHEBILL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu z expiarką ma rację, dziś siedzę u damianuleczka w domu, wbił na bb i zrobił kampe, zabijał zombie a ty trzymałeś jednego gracza na linii jego strzałów i damianunleczek zdobywał fragi.

 

Generalnie to ty:

1. Nie wykonywałeś celów moda (za co jest ban)

2. Nadużywałeś swoich uprawnień (za co jest ostrzeżenie)

3. Przeszkadzałeś graczom w dotarciu do kampy (gracze mogli się zniechęcać do serwera i go opuszczać)

 

Ban jest słuszny a na dodatek Basiu ty masz już jedno ostrzeżenie na koncie ;)

 

Jako, że mam teraz dobry humor to wybierzcie jedną z opcji :)

1. UB dla KILLTHEBILL

2. Ostrzeżenie dla Basiu (degradacja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | BaseBuilder - 91.224.117.70:27015[bB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie