Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga AsD^^


Switsherker47

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick w grze: Switsherker
IP osoby: Macie...
Mapa: jail_desert
Na kogo chcesz złożyć skargę: AsD^^ (admin)
Opis: Asd Nadużywa administratora (...). m. in. Mikrofon, pozwolenia (za czesto banuje/kickuje- najczesciej o byle, dodatkowo faworyzuje swoich kolegów)...
Dowody(Demko/SS'Y/wydruk z Konsoi):

 http://d1.hltv.org.pl/srv30318/HLTV-1606101832-jail_desert.dem.zip

2min 10s, 3 min 8s, 23min 40s, 24min 45s,

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty przypadkiem perma nie dostałeś?  -.-, więc nie wiem co tam w ogóle robiłeś na serwerze.

 

 

Banuje i kickuje?? zbanowałem Ciebie za AB. nikogo nie kickowałem

 

 

Jeju co do skargi teoretyczne jest słuszna ale chlopie zrozum mod JB to jest mod zabawy to nie jest DD2 ani 4 maps to jest JB tam gdzie mozna sie bawic na tym polega ten mod.. byly 4 osoby włącznie ze mną i nikomu nie przeszkadzało to wszyscy się śmialiśmy i gadaliśmy sobie jeśli ktoś zwrócił by mi uwagę napewno bym przestał ale nikt tego nie zgłaszał [ nie chodzi mi tu o cb bo ty to mnie nie nawidzisz i wszystko co zrobie to naduzywanie wiec Ciebie ignoruje bo juz znudzilo mi sie odpowiadanie na twoje pytania

Kogo ja faworyzuje?  :((  

 

 

co do slapania tiero mnie prosil bym wywalil suze za to ze mu blokowala potem ją znowu wrzuciłem

 

 

2 demka nie chciało mi się oglądać ale podejrzewam, że to kolejna mapa.

 

 

Skarge proszę zamknąć ostrzeżeniem dla mnie . oraz prosze o ukaranie gracza  banem na CFG poniewaz gracz  notorycznie sie  odbanowuje i z IP i z SIDA a ja do configu dostepu nie mam. 

 

33514947035389575054.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać, że mogę wbić to chyba nie dostałem (...). Zbanowałeś mnie na tydzień ok... Potem wbiłem na ip cioci i dałeś mi bana tylko na ip cioci za "AB"- słuszne, ale tydzień minął i wbiłem z ip domowego... Więc raczej nie powinieneś już mnie banować (...), a że nie umiesz mnie poprawnie zbanować to twój problem... 

Co do banowania i kickowania... Spytaj się każdego gracza na serwerze. Banujesz za byle co, kickujesz także. Do wywalenia suzi, masz ją ostrzec a nie od razu ją wywalasz (wiadomość @ lub przez mikrofon). 

Co do tych zabaw, to także spytaj się każdego lojalnego gracza tego serwera (chodzi mi o gracza który gra codziennie). Kiedy jesteś, to prawie na każdej mapie nadużywasz (...).

No co do pytania, to dużo graczy prawdę ci nie powie, bo przecież bana dostanie od cb... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | Jailbreak - 193.33.176.20:27015[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie