Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Problem z wejsciem na swoj nick GracjanKK


Gracjan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam .

Rozchodzi sie o to , ze nie moge wejsc na swoj nick GracjanKK jakas podszywka wykupila vipa prawdopodobnie i zablokowala tym dostep do mojej postacij . wyskakuje mi komunikat zeby wpisac haslo a ja zadnego hasla nie zakladalem . moge potwierdzic swoja tożsamosc wchodzac do gry i rozmawiajac przez mikro paru graczy co gra kojazy mnie i napewno potwierdz . powie ktos co mam robic ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, napisałeś tak:
"Rozchodzi sie o to , ze nie moge wejsc na swoj nick GracjanKK jakas podszywka wykupila vipa prawdopodobnie i zablokowala tym dostep do mojej postacij"

 

Masz może jakieś dowody, że to było twoje konto? i co by ułatwiło udowodnienie treści twojego posta? Rozumiem, że brak konta Steam?
jeżeli są osoby, które mogą to potwierdzić wypisz je, ewentualnie poproś o wypowiedzenie się w tym poście.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można po prostu porównać kiedy prawdziwy Gracjan założył konto na forum itp. Bo ta "podszywka" miała miejsce chyba wczoraj nie? Więc jeżeli Gracjan tu pisał wcześniej, a teraz zgłasza problem, to znaczy że to on nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośćiej bedzie abyś podal nam swoje ip po czym poczekamy może ten ktos wejdzie na server i sprawdzimy jego ip i po sprawie :D no chyba że coś kłamiesz ze to twoje konto .... ale u nas nie moża załozyc hasla teraz musial to zrobic dawniej. vięc uważam ze teamt do zamkniecia i napisz do Fig4tera podaj albo do mnie i podaj ip ok?

VsyDpQr2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moge podac ip  nie ma sprawy ...  ten problem zaczął sie wczoraj  nie moglem wejsc juz na swoj nick , i tak pare osob moze to potwierdzic ze to ja nie raz na mikro rozmawialem i wogole .  powiedz mi tylko jak nie mozna hasla zalozyc to jakim cudem mi wyskakuje ze nieprawidlowe haslo ???  zebym podal poprawne ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: PROBLEM ROZWIĄZANY

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

0efa196a0c278.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie