Skocz do zawartości

Zablokowane [Poradnik] Jak grać dobrze AWP?


Rayleigh

Rekomendowane odpowiedzi

Zanim zaczniemy to chciałbym dać coś od siebie: "Włożyłem w ten poradnik wiele serca. Nie jestem tym samym fr3shem co parę miesięcy temu, więc chciałbym się jakoś odwdzięczyć. Bronią snajperską, czyli jak to się mówi AWP zacząłem grać 2 lata a prościej zacząłem ją *mainować. Chciałbym przedstawić wam mój poradnik co do tego. Może się komuś przyda. A i jeszcze jedno wyrazy oznaczone (*) zostaną opisane w słowniku na samym dole. Miłego czytania"

 

Wpierw przejdźmy do tego jak się posługiwać AWP co należy mieć w ustawieniach (zalecane) :

Czułość myszki min.4.5 max 7.7 (Jak ktoś woli to moja propozycja)

Najlepiej jakby się miało na "Q" przełączanie broni wtedy można szybko wykonać ruch.

Głośność na maximum, żeby było można słychać kroki.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Każdy się spotykał, że nie może trafić za jednym strzałem przeciwnika. Więc tu podejmę sytuację i dam przykład.

Dajmy na przykład : (CT) Siedzisz na bombsite A na de_dust2 i próbujesz zabić terrorystę ale za pierwszym razem ci się nie udaje i za drugim, trzecim albo nawet czwartym razem udało ci się go trafić. Z tego straciłeś sporo czasu gdy przeciwnik zdążył podłożyć bombę na B. Twoja drużyna jest wściekła, że nie uporałeś się szybko z tym problemem jesteś zawiedziony.

By najlepiej ci poszło przeczytaj te kroki (Zalecam przetestowanie wpierw na botach)

 

Krok 1. Wchodzimy na bombsite A i pilnujemy czy ktoś nie idzie ze strony *city lub *longa, bądź *mida

 

obZ6i2I.jpg

 

 

Krok 2. Gdy słyszymy kroki gdzie wróg wychodzi  chowamy się między skrzyniami lub obok ściany.

 

RmTy80g.jpg

 

Krok 3. Czekamy na dobrą okazję jak się wróg wychyli i strzelamy z jak najszybszą prędkością.

Krok 4. Używamy "Q 2x" żeby zmienić widoczność i szybko zamienić broń i zadać strzał.

Krok 5. Gdy wybijemy wszystkich biegniemy kosą i robiąc wolno bunny hopa.

Krok 6. Gdy zobaczymy przeciwnika obok respa TT powtarzamy to samo co w kroku 2 a następnie dodajemy jeszcze skok wraz z kucaniem [ja to robię skok wraz ze spadochronem (E) --> kucanie] powtarzamy aż do skutku.

Narazie to na tyle.

 

 

Przejdźmy teraz do tego co nam będzie na starcie potrzebne gdy uzbieramy pieniądze na broń i nie tylko. Więc co nam jest jeszcze potrzebne?

 

\/ Deagle

\/ Granaty He, Smoke, flash 2x

\/ Kamizelka

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Dałem z siebie wszystko. Jak na razie. Poświęciłem na to godzinę bo więcej nie mogłem. Następnym razem będzie opisane w większości zdań, czyli zostanie bardziej rozpisane. Dziękuję za przeczytania tzw. Streszczenia poradnika w weekend jak wrócę z wycieczki postaram się złożyć to do kupy (jak mi administracja pozwoli).

 

 

 

 

Słownik :

*main - Rzecz (w innych przypadkach bohater) którym najlepiej się gra.

*mid - środek

*city - gala

*long - długa

 

 

acesygnadoko.png                              sig4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"EdukacjaPoradniki"

do

"Strefa GierCounter StrikeCounter-Strike 1.6Counter-Strike 1.6 - Poradniki".

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie