Skocz do zawartości

Zablokowane Rezygnacja/Pożegnanie


TwojaMarionetka

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jak widzicie w temacie na mnie i pora , Dziękuje wam wszystkim za tak milo i fajnie spędzony czas warto było być tutaj te 10 Miesięcy. Pewnie zastanawiacie się co z serwerami , serwer AIM/AWP oraz COD 801 zostawiam tobie Rumcajs Na sieci . Ci co mnie nie poznali , a chcą poznać to na pewno kiedyś się spotkamy piszcie co i jak a na pewno się ugadamy :) Powód mojego odejścia ? Niby jestem młody w tym fachu są osoby , którzy siedzą w tym fachu po kilkanaście lat , ja działam nad tym ponad 1,5 roku , a już mam dosyć nie dam sobie zmarnować młodego wieku na gierkach (innym też to radze). Bardzo dziękuje ci @RumcajsJumper Za danie mi szansy pełnienia takich funkcji jakich miałem fajnie było się zobaczyć z tobą w realu , pogadać trochę napić się itp mam nadzieje , że jeszcze będzie szansa spotkania się , a będzie na pewno . Byłeś i jesteś dla mnie jak brat mimo tak krótkiej znajomości . Dziękuje również Sylwi bardzo często byłaś mi pomocna i zawsze jak miałaś czas to z chęcią to robiłaś , mam nadzieje , że również jeszcze raz się zobaczymy .

Dziękuje wszystkim moim opiekunom dawnym i tym co byli do teraz , a w szczególności tobie @Gutted za pomoc finansową , za poświęcenie tyle czasu przy serwerach mimo wszystko mam nadzieje , że umówimy się jeszcze na jakieś piwko.

No i pozdrawiam oczywiście wszystkich CSowiczów mam nadzieje , że mnie lubicie a jak nie lubicie to pewnie polubicie , życzę wszystkim jak najlepiej i żeby ta sieć była na samej górze

 

Pozdrawiam Wszystkich Trzymajcie się !

 

 

P.S Proszę o zabranie wszystkich moich rang .

Edytowane przez TwojaMarionetka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żegnaj :( i 3 maj się :)

 

Przestępstwo oszustwa określone w art. 286 § 1 k.k. jest występkiem zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Ponadto sąd - obok kary pozbawienia wolności - może wymierzyć także grzywnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia w życiu prywatnym. Dobrze prawisz, szkoda zmarnować sobie młode lata na gierki, ja również z tym skonczylem :)

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie