Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Odwołanie ProroK


ProroKGM

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ProroK

Serwer: CSowicze.pl [ ONLY DD2 ] [ ASYSTY ] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)
Nick admina: KiKerr
Data i godzina: 18:32:42
Link do Twojego bana: http://csowicze.pl/b...st.php?bid=8683

 

Wytłumaczcie mi prosze sutyację z 02.06.2016. Dostałem bana za ab dwa razy. NIkt mi nie wytłumaczył dlaczego. Na waszym serwerze zaczałem grac od  miesiąca moze dwóch. NIkt mnie nie banował i nie robił ss. Za co ten ban i brak UB. Dodatkowo jak wchodze na AMX Bans jest notatka, że " Adres IP — 162.158.203.140. Wszystko jest dobrze, nie jestes zbanowany" (pod tym adresem IP nie ma i nie było żadnego bana) a jednak ban cały czas jest. Nic  z tego nie rozumiem, aczkolwiek wiem za bana utrzymał KiKerr i zamknał temat na forum .Prosze o wyjaśnienie a nie zamykanie poastu. Dobrze mi sie u Was grało i dalej chciałbym grac no i chyba gdybym miał cos na sumieniu nie męczył bym Was, tylko dał sobie spokój. NIgdy  nie oszukiwałem tym bardziej dziwi mnie cała ta sytuacja. Prosze o wyjasnienie i ewentualne  UB

Edytowane przez ProroKGM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to żaden dowód. Mój baj jest tylko za ab a poza tym wiem ze tylu graczy pod podobnym nikiem jest zbanowanych bo sprawdzałem w AMX. JUż drugi raz to mi pokazujecie tylko o czym to świadczy?. Gdybym wcześniej dostał perma nie mógłbym już u was grac a grałem ok 2 miesiecy. Nie rozumiem dlaczego dostałem  bana za ab skoro ja nigdy za nic u was nie byłem zbanowany. Właśnie dlatego tak dociekam. JAk sprawdzam po IP nie mam w AMX żadnego bana. W tych zbanowanych nicach sa też inne informacje inne steam ID itd. powtarzam jeszcze raz oprócz ostatniego bana niegdy nie dostałem u WAS żadnego.

Edytowane przez ProroKGM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie