Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Odwołanie Byczkq


Byczq

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Byczkq

Serwer: Only DD@
Nick admina: ApeX :D
Data i godzina: 04.06.2016 - 16:17:46
Link do Twojego bana: http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?bid=8748

Link do HLTV: http://f1.hltv.org.pl/srv30071/HLTV-1606041544-de_dust2.dem.zip

Opis sytuacji: Grałem sobie, i zostały mi zrobione SSY, których niestety nie mam nigdzie (Albo admin ich nie zrobił, albo amxmod nawalił)

Dodatkowe informacje: Zapewniam, ze nic nie mam. Miałem juz robione ssy wcześniej i żadnego problemu nie było.

 

Dodam, że sprawdziłem wszystkie foldery z grą i nigdzie nie ma tych ssów :/

 

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniosku.

Pozdrawiam, Byczkq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma ich. Z tego co widzę, to nie pierwszy taki przypadek, wiec może jednak ktoś popełnił błąd.
http://www50.zippyshare.com/v/st2MkUfk/file.html- screeny mojego folderu cstrike. 

Macie demka, oglądajcie. Co miałem to dałem. Też bym wolał poprostu mieć ssy i problem z głowy, ale jak to w życiu nic nie jest idealne. 

Jak mogę sie jeszcze jakoś przyczynić do UB to piszcie. Chętnie pomoge.

Pozdrawiam, Byczkq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma, lecz na innym forum przeczytałem, ze cytuje "

Tak więc jedną z przyczyn może być fakt, że zainstalowałeś cs'a na dysku C: w folderze/Program Files.

Windows'y mają to do siebie, że próbują nam pomóc gdy nie trzeba... otóż, na Windowsach Vista i Windows 7 (nie zawsze na xP) system jest tak "miły", że udostępnia folder Program Files tylko programowi "Install Shield Wizard", więc jeśli jakiś program próbuje coś zapisać (w naszym wypadku CS) windows na to nie pozwala i ss'ów nie ma!"

U mnie właśnie cs jest w katalogu program files :/

 

Dodam, iż przeszukałem cały komputer i nigdzie nie ma tych plików.

Edytowane przez Byczq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę się tutaj wypowiedzieć.

To na 100% screeny Ci zrobiłem i tak jak kolega wyżej powiedział, że nie ma możliwości aby amx nawalił ;)

A po za tym to temat moim zdaniem do zamknięcia bo wszedłeś na serwer, gdy miałeś aktywnego bana.

 

To tyle z mojej strony.

 

Pozdrawiam:

 

@SzusteR

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, ponieważ chciałem się od kogoś dowiedzieć co zrobić jak nie mam screenow, bo na forum widze, że się nie dowiem, poza tym odpisujecie po godzinie. Jak widać amx nie musiał nawalić, lecz mój win 10, który mógł zablokować możliwość zapisania screenow na kompie. Poczytaj trochę i dowiesz się co i jak. Zrobicie z tym o chcecie. Nie miałem żadnych cheatów. Macie demka, możecie pooglądać. Jak nie to temat do zamknięcia. Ja się na siłę prosić nie będę, bo jak mogłem to się wyjaśniłem... Co wy jeszcze chcecie? Z kosmosu screenów nie wyczaruje. A wystarczy poświęcić chwilkę na obejrzenie demka i byłby temat zamknięty już dawno

Pozdro Byczkq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_zbanowany.png

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie