Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na Admina


Mounek

Rekomendowane odpowiedzi

Piszę skargę na Teviza'a ponieważ:używa Aim Bota , nie czytał regulaminu serwera (to widać na pierwszy rzut oka) w regulaminie pisze obraza admina Ban 1 tydzień/Perm  a Teviz pisze na @@ ,,Obraza admina/gracza Ban 30 min'' mogę tak wymieniać po kolei 

Świadkowie: między innymi KorneliaPlacek,Kaziuu,1o0 P ,SniperPro,MrDarkness

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie prawda ze ktoś ci się włamał ponieważ : po 1.Skąd miał znać twoje hasło ? po 2.Zadałem ci pytanie ,,czemu napisaleś na mnie skarge'' a ty mi odpisałeś ,,Bo nadużywałeś @@'' i tam jeszcze kilka powodów podaleś wiec nie kłam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócić.Spytam się tylko ciebie, gdzie ty widzisz sens w tym , że ktoś składa podanie na adma , wydaję na serwer pieniądze i gra na aimbocie? Taka sytuacja nie będzie miała już miejsca , ponieważ jutro kupuję steama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się kłócić.Spytam się tylko ciebie, gdzie ty widzisz sens w tym , że ktoś składa podanie na adma , wydaję na serwer pieniądze i gra na aimbocie? 

 

to czemu napisałeś w skardze na mnie ze ja mam WH ? jak niema sensu wydawania hajsu i cheetowania ? Ja pisze tylko to co widzę i są na to świadkowie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem tak bo mi się tak wydawało ale jak bym nie miał innych zarzutów to bym nie pisał tej skargi.Według mnie poprostu chcesz się zemścić po utracie admina wykorzystując do tego włamanie na moje konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Skarga bezzasadna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie