Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Mounek

Skarga na Admina

Recommended Posts

Piszę skargę na Teviza'a ponieważ:używa Aim Bota , nie czytał regulaminu serwera (to widać na pierwszy rzut oka) w regulaminie pisze obraza admina Ban 1 tydzień/Perm  a Teviz pisze na @@ ,,Obraza admina/gracza Ban 30 min'' mogę tak wymieniać po kolei 

Świadkowie: między innymi KorneliaPlacek,Kaziuu,1o0 P ,SniperPro,MrDarkness

Tak jak napisałem w innym dziale ktoś znał moje hasło więc to pewnie on grał na aimbocie.Hasło już zmienione tak więc tylko przepraszam za problemy .

To nie prawda ze ktoś ci się włamał ponieważ : po 1.Skąd miał znać twoje hasło ? po 2.Zadałem ci pytanie ,,czemu napisaleś na mnie skarge'' a ty mi odpisałeś ,,Bo nadużywałeś @@'' i tam jeszcze kilka powodów podaleś wiec nie kłam

Nie będę się kłócić.Spytam się tylko ciebie, gdzie ty widzisz sens w tym , że ktoś składa podanie na adma , wydaję na serwer pieniądze i gra na aimbocie? Taka sytuacja nie będzie miała już miejsca , ponieważ jutro kupuję steama.

Nie będę się kłócić.Spytam się tylko ciebie, gdzie ty widzisz sens w tym , że ktoś składa podanie na adma , wydaję na serwer pieniądze i gra na aimbocie? 

to czemu napisałeś w skardze na mnie ze ja mam WH ? jak niema sensu wydawania hajsu i cheetowania ? Ja pisze tylko to co widzę i są na to świadkowie 

Napisałem tak bo mi się tak wydawało ale jak bym nie miał innych zarzutów to bym nie pisał tej skargi.Według mnie poprostu chcesz się zemścić po utracie admina wykorzystując do tego włamanie na moje konto.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By GonzoAWP
      Zgadłem tego gracza pin i wzialem sobie jego skiny po czym pozniej dostalem bana a ten gracz zabral moje skiny na ktore wydalem duzo pieniedzy jego skiny to ak fire serpent aquamaryne painted awp worm god cyrex m4 howl icarus atomic alloy a gdy zobaczylem u kolegi gracz mial moje skiny all 
    • By Reintwojstary
      Twój nick: rein xou
      Serwer: ffa
      Nick admina: slimak
      Data i godzina: wczesniej
      Link do Twojego bana: 
      Link do HTLV: nie ma
      Opis sytuacji: e serio pytam za co wyrwalem bana bo nadal nie wiem? 

• By Waleczny
      Data; 14 marca 2015r godz 10.20
      Nick podejrzanego:aha
      IP podejrzanego (komenda "amx_ip / status / /sprawdz "):VALVE_0:4:1072649200
      Link do dema:http://www78.zippyshare.com/v/XMlfg29Z/file.html
      Rodzaj wspomagacza:aim+wh
      Podejrzane momenty:wyskakuje z ze ściany i od razu wali w głowę 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.