Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
.:WOLF:.

Witam :)

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Witamy.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By nubenn
      Cześć mam na imię Adrian mam 16 lat. Interesuję się motoryzacją .Będę grał na only dd2.
    • By Ksieciuniooo
      Siemanko😊😂
    • By ganci
      Jestem chlop ze slaska ktory gram jakis okres na dd2 zobacz jaki jeszcze i koncu rob konto mam na imnie saumel milo mi wasz

• By Joker.^^
      Witam, mam na imię Przemek a w grze nick Joker.>>. 
      Interesuje się motoryzacją oraz trochę sportem !! Jakoś jestem na forum od 2k14 ale tak jakoś za dużo tutaj czasu nie spędzałem. Może dlatego, że teraz macie nawet dobry serwer DD2 na którym grywam i karam  
      Witam wszystkich i pozdrawiam

• By buso
      Siema, mam na imię Patryk, mam 21 lat, jestem z Woj. Kujawsko-pomorskiego. 
      Interesuje się sportem (min. Kalisteniką i tkd), muzyką no i oczywiście gierkami, a jakby inaczej 😎
      Moja przygoda z cs’em to chyba nie musze mowić jak długo trwa bo widomo że od dzieciaka sie strzelało więc coś tam po gram ale mam czasem gorsze dni. Bez przerwy grałem długi czas ale były przerwy wiadomo nie zawsze czas sie znalazł ale ogarniam jakoś.
      Mam nadzieje że miło się przyjmę na serwerowni, jakim jestem graczem i człowiekiem to pewnie jeszcze sami sie przekonacie ale kłopotliwy nie jestem, staram sie być uprzejmy i rozsądny.
      Jestem chętny do grania, gadania i cokolwiek tam jeszcze więc jkc to śmiało.
      Pozdrawiam 😘
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.