Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na !!<<ThC>>!! -->[cReW]


RMNRqpHKS

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick admina/gracza!!<<ThC>>!! -->[cReW]


 


 


2. Godzina zajścia: około 12:25


 


 


3. Krótki opis sytuacji: Pograłem może z 5 min i w ostatniej rundzie przed banem zabiłem około 5 osób i nie doczekałem się już następnej rundy 


 


 


4. Dowodyhttp://csowicze.pl/topic/35378-odwołanie-rmnrqphks/


 


 


5. Czego oczekujesz?: Oczekuje by admini uważnie patrzeli kogo banują bo nie każdy ma chęci i czas żeby logować się po forach i pisać skargi czy odwołania, ja nie mam dużo wolnego czasu na grę, a przez tego admina straciłem 30 minut gry, proszę o porządne ostrzeżenie dla tego administratora.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dowody się potwierdzą, to jestem jak najbardziej za UKARANIEM owego admina.

Nie może dochodzić to takiej sytuacji, że admin rozdaje bany za "darmo", bez wykonania ss bądź nawet demka.

537d22cc1de1d5e5fef178a79f1254c5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież stary biegałeś z takim aimbotem że aż piszczało.

Sam bym cię zbanował jakbym miał adma, tak zresztą jak połowa graczy na serwie - wszyscy widzieli co grałeś

Co do THC - uważam że jako admin się świetnie spisuje, jest chyba najczęściej na serwie i ogarnia, bo haxiorów jest czasem mega dużo, więc jeżeli nawet popełnił jakiś błąd, to moim zdaniem powinno skończyć się na upomnieniu, nie degradacji

Pozdawiam

Edytowane przez smok007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież stary biegałeś z takim aimbotem że aż piszczało.

Sam bym cię zbanował jakbym miał adma, tak zresztą jak połowa graczy na serwie - wszyscy widzieli co grałeś

Co do THC - uważam że jako admin się świetnie spisuje, jest chyba najczęściej na serwie i ogarnia, bo haxiorów jest czasem mega dużo, więc jeżeli nawet popełnił jakiś błąd, to moim zdaniem powinno skończyć się na upomnieniu, nie degradacji

Pozdawiam

Nie mam pojęcia czy jesteś jego koleżką czy zwykłym człowieczkiem ograniczonym świadomego myślenia. Jeśli miał byś admina to byś go zbanował, tak napisałeś. Tylko szkoda, że gracz który został zbanowany przez niejakiego !!<<ThC>>!! -->[cReW] został odbanowany przez unbanteam. Było widać na demku, że gra czysto. Co do kompetencji admina, który w dodatku jest opiekunem serwera nie mam jakich żadnych wątpliwości, że nie zasługuje na miano administratora serwera a co dopiero na opiekuna.

Pozdrawiam :P

 

PS: Nie chcę tutaj wywiązywać jakiś dram, ale po prostu szkoda szkoda szczępić ryjca :P 

Edytowane przez VoS
537d22cc1de1d5e5fef178a79f1254c5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do skargi. 

Dowodem jest temat, w którym admin zbanował gracza, bo był najlepszy podczas rundy. Wynika z tego, że  nie ma pojęcia w rozróżnianiu czita od zwykłego gracza,a jest opiekunem, śmiech xD

 

@down: To dlaczego zbanowałeś całkiem czystego gracza..Ps. to Ty naucz się swojej roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ta spina THC jest opiekunem serwera  vos ty masz małą aktywność  na forum na pewno dzisiaj adma dostałeś i takie rzeczy do opiekuna to jest jego serwer (prawie) on za wszystko odpowiada zbanował kogoś przez pomyłkę albo słabe doświadczenie i teraz co ma dostać degrada ?? od tego jest dział odwołanie od bana i tyle Ubt powinno dać Ub i zamknąć temat 

759_zzz.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co ta spina THC jest opiekunem serwera  vos ty masz małą aktywność  na forum na pewno dzisiaj adma dostałeś i takie rzeczy do opiekuna to jest jego serwer (prawie) on za wszystko odpowiada zbanował kogoś przez pomyłkę albo słabe doświadczenie i teraz co ma dostać degrada ?? od tego jest dział odwołanie od bana i tyle Ubt powinno dać Ub i zamknąć temat

Nie rozśmieszaj mnie koleżko, nie wie czy zauważyłeś ale nie tylko Ja się podpisałem pod skargą.

Wy nadal się upieracie, że zbanowany gracz grał odpalony, hahaha.

Na hltv widać, raczej nie widać, żeby grał na odpale.

Sam napisałeś "zbanował kogoś przez pomyłkę albo słabe doświadczenie", z tego wynika, że żaden z niego opiekun jeśli nie ma doświadczenia, bądź nie umie się przyznać do błędu.

Może nie jestem za degradacją ale to, że jest opiekunem to nie znaczy, że jest bez karny.

Co do mojego admina to nie jest on od dzisiaj, następny raz jak coś napiszesz to najpierw sprawdź to dokładnie, ponieważ potem wychodzą takie wypociny z twojej strony.

Zapewne mam większe doświadczenie niż Ty i twój kolega czytaj "Opiekun sieci"

 

PS: Dowody są, więc się nie wypieraj 

Nawet jeśli był odpalony to powinieneś mu dać ssy bądź dać perma i wrzucić demko na forum, czego nie zrobiłeś 

 

 

Jeszcze dodam jeden komentarz co do wypowiedzi Pro RpK Style

 

 

Potwierdzam Ze Oto ten pan Biegal na aimie gram od rana  :) Widziałem wszystko  :)

Ty również masz problem z rozpoznawaniem czitów, co Ja gadam Ty masz problem ze wzrokiem.

Otóż jak można widzieć u kogoś aim'a, którego nie ma.

Wszystko jest na demku, jeśli umiesz je odtworzyć a sądzę, że nie potrafisz to sobie zobacz, że nie miał żadnego aima 

 

To jest jakaś KPINA

Edytowane przez VoS
537d22cc1de1d5e5fef178a79f1254c5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle patrzyłem ale w tym demku co on podał do UB nie było ani 1 akcji z nim. Sprawdzałem całe demko 2 razy, więc nie wiem za bardzo o co kaman...

On wstawił to: http://d1.hltv.org.pl/srv34565/HLTV-1606041214-de_dust2.dem.zip

godzina około 12:25

Link do bana http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=35803

Edytowane przez smok007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thc może mial postawy aby dac graczowi bana sam bym tak zrobil na jego miejscu gdyż gracze spamuja na u@ jestem za tym aby Thc dalej prowadzil funkcje admina i nie ma mowy o degradacji ! A tak na przyszłosc Thc daawaj ss;y graczowwi aby się nie powwtórzyla sytułacja z dzisiaj !

VsyDpQr2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle patrzyłem ale w tym demku co on podał do UB nie było ani 1 akcji z nim. Sprawdzałem całe demko 2 razy, więc nie wiem za bardzo o co kaman...

On wstawił to: http://d1.hltv.org.pl/srv34565/HLTV-1606041214-de_dust2.dem.zip

godzina około 12:25

Link do bana http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=35803

Zrobiłem to samo z tym samym wynikiem dlatego to napisalem... @Slom3K może wyjaśnić które demko sprawdzałeś i na jakiej podstawie dałeś UB bo juz nic z tego ni rozumiem...

0efa196a0c278.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem to samo z tym samym wynikiem dlatego to napisalem... @Slom3K może wyjaśnić które demko sprawdzałeś i na jakiej podstawie dałeś UB bo juz nic z tego ni rozumiem...

Oto demo

 

Nic na nim nie widać [żadnych bań przez ściane czy padaczki celownika]. Jeżeli chcesz się upewnić to obejrzyj sam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin zostanie porządnie puczony. Z racji ze nie miałem wcześniejszych skarg na admina oraz wiem jak często jest na serwerze i jak wypełnia swoje obowiązki. Każdy ma prawo do błędu. Mam pewność że taka sytuacja się więcej nie powtórzy

. Za tego bana gracz dostaje od nas Hard vipa na serwerze free na okres 3 dni w ramach rekompensaty. Proszę o zgłoszenie się do mnie na pw lub gg 56505458

0efa196a0c278.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie