Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga Na Junior


Maja.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Maja.
Data i godzina: 19-10-2014, około 20.30
Na kogo chcesz złożyć skargę: "admin" JunioR
Opis sytuacji: A więc graliśmy na mapie de_dust i ct zraszowło, zabiłam kogoś i dostałam awke i akurat siedziałam na skrzyni koło trupy i po kolei zabiłam all. Przecudny admin JunioR dał mi bana bo niby kampiłam ale jak widzę 4 czy 5 którzy są przy trupie to nie będę zawalała podkładać pakę jak mogę iich na spokojnie zabić i zakończyć rundę. Poza tym masz coś takiego jak czas i było jeszcze dużo czasu żebym pakę podłożyła, więc nie widze podstaw do bana. To że jesteś słaby nie znaczy że masz odrazu banować :) 
Dowody: Sprawdzcie hltv czy jak to tam. 
IP/ STEAM_ID: STEAM_0:0:33590638

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie grając na serwerze słyszałem od kilku graczy że admin "Junior" nie ogarnia admina.

 

No ale jeżeli to prawda co napisała Maja, no to trzeba począć jakieś kroki w tym celu bo coraz częściej takich przypadków że admini nie ogarniają.

http:

 

Jeżeli jesteś w czymś dobry, nigdy nie rób tego za darmo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest w podaniach pisza niewiadomo co a w praktyce jest co innego :P

Zapewne większość adminów 2k nie potrafii zbanować gracza :)

 

Degrady a nie upomienia

Admin to odpowiedzialna posada a nie dla frajdy lub szpanu@!!!

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja dostała ostrzeżenie za kampienie ale oczywiście nic sobie z tego nie zrobiła jeżeli chodzi o ta sytuacje którą opisałaś to masz racje ale admin nie bierze pod uwagę 1 sytuacji dając Ci tego bana tylko kilka rund i akurat uważam ze skarga nie jest słuszna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra zgodzę się jeżeli będzie traktował wszystkich identycznie, bo fakt często i kampie ale w danej sytuacji nie było kiedy iść na bs'a, a na reszcie map potrafi tylko spamować "cele" a jak on gra to też przykampić potrafi i sobie nie napisze "cele",  bądź sprawiedliwy i wyrzuć albo zgładź wszystkich nie tylko 1 osobę. Proszę o zamknięcie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maju to jest cod mod. Na normalnych serwerach typu only dd2 maksymalny kamp na respie to jest 1 minuta ( zapewne to wiesz ) a z racji tego iż to jest cod mod to kampienie tu powinno być omijane szerokim łukiem. No dobra ja nie wiem jak to było bo po pierwsze nie podaliście mi tu dowodów na to iż np maja nie kampiła czy też admin JunioR coś tam źle zrobił.

Rozumiem Waszą złość bo też kiedyś kiedyś niby się na chwile skitrałem a tu ban za kamp ^^

Ty maju odkąd kupiłaś premkę nie kampisz tylko masz lekkie zawiasy tak jakbyś kupowała coś w sklepie a tego nie robisz. Czyli na admina oko takie np 5 sekundowe zacinki za skrzyniami brane jest pod kampienie.

 

Skarga niestety nie jest słuszna bo brak dowodów ale tak:

 

JunioR: Zanim kogoś zbanujesz dawaj zawsze ostrzeżenia typu slap czy też kick bo za dużo graczy już straciliśmy poprzez takie banalne bany.

Maja: Nie miej "zawiasów" jak ja to mówię i zanim złożysz skargę skontaktuj się z innym administratorem czy też zemną w celu uzgodnienia bo można zrobić w regulaminie tak że kampienie dozwolone od x do x sekund.

 

Zamykam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 2001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie