Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane To jakiś żart ?


CwaniaK #

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: CwaniaK #
Nick oskarżonego: Karolina'

Dowód: http://csowicze.pl/topic/35207-podanie-na-admina-ffa/page-1?do=findComment&comment=163749
Opis sytuacji: To jest jakiś żart pytam się ? Dziewczyno gościu nie spełnia żadnych wymagań...konto pod podanie i wg...plus to że twój wymóg jest karygodny do wszystkich... wiem że hajs potrzebny ale nie tędy droga. 

 

 

@ MalekGDZ Regułamin jest po to by go przestrzegać tyle w temacie ;)

 

 

@ Karolinaa' Po co robić regulamin? Żeby go nie przestrzegać...Nie robię nic pod publikę po prostu chodzi o to że robisz  coś to rób to że tak to ujmę z klasą a nie na odpierdol ... W sumie tyle moge powiedzieć bo nie ma sensu rozpisywać się.

comment_fzF25nzjmbYJWkXsyrX2gf6x1NkQLGRY.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój nick: Cwaniak #

Nick oskarżonego: Karolina'

Dowód: http://csowicze.pl/topic/35207-podanie-na-admina-ffa/page-1?do=findComment&comment=163749

Opis sytuacji: To jest jakiś żart pytam się ? Dziewczyno gościu nie spełnia żadnych wymagań...konto pod podanie i wg...plus to że twój wymóg jest karygodny do wszystkich... wiem że hajs potrzebny ale nie tędy droga. 

Możliwe cie to kolego rusza  , Ale dajmy szanse   jeżeli się nie sprawdzi    odbiorą mu admina     serwer jest pilnowany  non stop      wchodzę  nocnymi godzinami i zawsze    na potkam  Admina    i to jest wielki +    że choć jest na razie mniejsza liczba graczy bo to świeży serwer nie wymagajmy   Wszystkiego już :)  

Cwaniak  daj mu szanse   :)     podepnę się że da rade   :)   Proszę cię  o  Wycofanie oskarżenia   :) Pozdrawiam Karlito 

 

 

Ps  to jest takie  czepiania się     pilnuj swoich spraw :)      jeżeli ci się nudzi  napisz podanie na Redaktora  chętnie wypowiem się w twoim  wywiadzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żart ? A może ty się po prostu czepiasz niepotrzebnie ? Chcesz zrobić wokół siebie szum czy poszukać wrogów ? To co ja ustaliłam to są wymagania, które byłyby mile widziane u osoby składającej podanie. Niekoniecznie muszę się trzymać deska w deskę ,bo mam powody na to, żeby parę kwestii ominąć. Już ci tłumaczyłam na gg, ze mam świeży serwer, potrzebuje adminow ,wymagam najważniejszych rzeczy, ale jesli osoba widzę ze się stara na serwerze napisze podanie a jedna rzecz mu przeszkadza, to chyba mam prawo przymknąć oko, prawda ? Mój serwer i moje zasady. Robię to z takich względów ze nie zawsze mam dostęp do kompa żeby sprawdzić czy jest spokój na serwerze, a nie chce żeby gracze grali z czitami. Lepiej żeby przeszli okres probny, niż żebym nie miala zespołu do pilnowania. Studiuje, teraz akurat mam czas sesji, normalnie mam czasu na studiach aż nadmiar, ale niestety sesja jest najgorsza i jej nie przeskocze wiec proszę o wyrozumialosc. Po drugie czepiasz mi się na gg ze źle okreslilam wymagania na admina. Słuchaj, dalam najważniejsze, które mnie interesują. Po co maja mi wpisywać ile godzin grali na serwie skoro serwer jest świeżo postawiony, po co maja nabijać posty na forum - skoro ja ich sama nie mam to nie mogę wymagać tego od innych. Jesli to robisz pod publikę, to oskarzaj sobie kogoś innego i zejdz ze mnie.

 

 

Nie ma sensu sie rozpisywac czy może nie masz już więcej argumentów ? I to nie jest regulamin tylko wymagania.. Które dla mnie byłyby mile widziane, jednak jesli jest coś nie tak a mi to nie przeszkadza to robię tak jak uważam. Aaa i jak chcesz to mogę ci wysłać rozmowę z ww osoba na steamie, zanim miał admina to pisał mi co chwilę jak powinien sie zachować admin w każdym momencie. I skoro uważasz ze moja decyzja była niesluszna to najpierw wejdz na serwer i zobacz jak on sobie radzi na serwerze a powiem ci ze pomimo wieku jestem z niego zadowolona bo chłopak jest strasznie ogarnięty. I najpierw zobacz, a później oceniaj i pisz skargi.

Edytowane przez Karolinaa'

]

giphy.gif

 

 

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima. Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic w takim razie temat do zamknięcia. Róbcie se co chcecie. 

Nie róbcie co chcecie, tylko każdy zasługuje na danie mu szansy. Pamiętam jak sam byłem w jego wieku, składając podanie na admina też ludzie byli sceptyczne nastawieni co od mnie. Dawali mi szanse a Ja jej nie zmarnowałem. Może i tak będzie w tym wypadku 

537d22cc1de1d5e5fef178a79f1254c5.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu dalej ciągnąć tego tematu. :)

]

giphy.gif

 

 

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima. Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.59:27110[FFA] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie