Skocz do zawartości

Powrót na posadę :)


AsfasDef

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Marcel

Nick z Serwera: AsfasDef. ~

Wiek: 17

Staż na Naszym Serwerze (COD 201): Oj w miarę długo , od kiedy Kurator ma serwer

Doświadczenie w Adminowaniu (lata/miesiące): już ok 2 lat byłem na posadzie admina :)

Umiesz odróżnić czita od gracza (1/10) 9/10


Posiadasz Konto STEAM [TAK/NIE]: TAK

Tylko 1 osoba używa tego konta Steam (TAK/NIE): TAK

Posiadasz Mikrofon [TAK/NIE]: TAK

Czy Miałeś/Masz Admina na Serwerze CS (inne serwerownie): Oczywiście, że miałem, u was też , ale po przerwie wracam :P

Znajomość AMXX [ W Skali od 1 do 10 ]: 7/10

Ile czasu jesteś w Stanie Poświęcić Dziennie na Obowiązki Admina (Na poważnie): No myślę, że teraz to ok 2-3 h dziennie ,bo wakacje niedługo

Metoda płatności [sMS / Przelew / PayPal]: SMS albo PSC

Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem: Uważam, iż adminów jest mało i brakuje rączek do pomocy, dlatego zgłaszam się w tej właśnie sprawie. Wiadomo, że mam już spore doświadczenie, na tego typu modach grywam już ładnych parę lat. Lubię pomagać, jestem osobą raczej lubianą na serwerze, potrafię się z ludźmi dogadać. Dodam jeszcze, że jestem bezstronny i na ogół bezkonfliktowy. Rzecz jasna pożartować i pośmiać się też nie zaszkodzi, przecież o to chodzi na Cod Modzie, aby się bawić i aby panowała przyjazna atmosfera. Może jestem czasami wybuchowy, ale rzadko mi się to zdarza. Nie daje sobie wejść na głowę. Oczywistą rzeczą jest, że ważniejsze są czyny niż słowa i wszystko co będzie się działo na serwerze wyjdzie w przysłowiowym praniu. Moim zdaniem poradzę sobie z tą rangą na naszej serwerowni, chce pomóc i po reklamuje trochę na innych serwerowniach. Umiem odróżnić czitera od normalnego gracza , grającego bez wspomagaczy , innych ludzi nie toleruje (tych z Aimbotem oraz Wallhackiem). Jesetem osobą na to stanowisko

Kontakt(GG): będzie trzeba podam na priv oraz steam

Kilka słów o sobie: No co tu opisywać, mam na imię Marcel, 17 lat, pochodzę z Tomaszowa Maz. Interesuje się siatkówką i kickboxingiem. Chodzę do 1 technikum o profilu Systemy grzewcze i energetyka odnawialna, jestem w miarę ogarniętą osobą, miłą, zna mnie większość serwera. Lubię pomidorową xD. Codziennie chodzę na orlik :), zajmuję się Vapowanie (o ile ktoś wie o co chodzi). 

 

 

P.s

Poprawię swoją aktywność na forum jak i na serwerze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | COD MOD 201 - 91.224.117.60:27205[COD 201] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie