Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga


kaziuu

Rekomendowane odpowiedzi

To jest dramat co napisal Teviz, upodlak jest dobrym adminem moze pisze ze ma 1..2 lat . a on sam wiecej nie ma  naduzywa @@ faworyzuje graczy ,np. ktos przeklnie i daje bana za kulture, a ktos z wiekszym lvl pisze ze kultura obowiazuje... prosze o wywalenie z grupy adminow teviza ;) ( nie daje nigdy screenow tylko pisze aim i tyle )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tevizem nie mam wiele do czynienia na serwerze, więc na jego temat się nie wypowiem. Ale dla dobra serwera dobrze, że Upodlak został zdegradowany ze stanowiska Administratora. 

 

Ps. Jego zachowanie po utracie admina daje wiele do życzenia non stop spamił na u@ każdego gracza pytał czy jest dobrym adminem, jak kazałem mu nie spamić to z wykrzyknikiem mi odpisał nie wtrącaj się nie z tobą rozmawiam i te błędy jakby miał 10 lat. Normalnie zachowywał się jakby mu się cały świat zawalił bez tego admina i gra już nagle nie ma sensu, moim zdaniem porażka.

Edytowane przez ZeLen
JZl8ek8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komendę  @@ używam  tylko do bindów w stylu ,,Cele Mapy'' lub ,,Widzisz cheatera ? Pisz na u@!'' itp. Na temat faworyzacji graczy nie ma sensu się wypowiadać ponieważ KAŻDY admin traktuje WSZYSTKICH graczy tak samo.Bany pernamentalne dałem tylko 3-5 razy reszta to SS'y.Jeżeli chodzi o mój wiek mam tyle ile napisałem w podaniu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak dowodów, skarga bezzasadna.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie