Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na s[4]dam


esports1

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:peNNaT
Nick oskarżonego:s[4]dam
IP/SID oskarżonego:
Godzina i data zdarzenia:19:50 01.06.2016
Mapa:css_dust2
Screeny/demo:
Opis sytuacji:Dostalem bana na 5minut powod lamienie po prosbie sprawdzenia jednego z graczy. Otwierajac tabele dostaje bany z powodem lamienie?
Nie wydaje mi sie to byc normalna sytuacja

 

 
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server!
[AMXBans] You can complain about your ban @ CSowicze.pl
[AMXBans] Reason: 'Lamienie'
[AMXBans] Duration: '5 minutes'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_0:1:26446801'
[AMXBans] Your IP: '78.88.93.197'
[AMXBans] ===============================================
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Gość nie umie obsługiwać AMX Mod menu i daje bany dla kogo popadnie, bo ma ADMINA i się tym chwali pisząc na u@@... A chyba prawdziwy Admin nie powinien się chwalić na u@@, bo może sobie taki cheater wejść i pomyśleć, "a! jest Admin wyłączę się!" Liczę na degradację tego oto Admina. I jeszcze jest na NS i nie sprawdza w konsoli kto ma Steama, a kto nie tylko wali SS'y równo dla wszystkich. Pewnie koleś został "zatrudniony" z szybkiej rekrutacji, bo jakby napisał normalne podanie o Admina, to miałby ode mnie duże NIE. To tyle z mojej strony, a i jeszcze chciałbym dodać, że była ostatnio niedawno taka sytuacja, że ten "Admin" zrobił mi SS'y, wstawiłem ładnie, pięknie. Wchodzę na serwer, gram 10-15 po czym od tego samego "Admina" dostaje bana za "Czitowanie" to aż ręce opadają, jaki On jest głupi, ale ma słabą pamięć, chociaż nie wiem. Werdykt pozostawiam Wam, ja myślę, że powinien otrzymać degradację. Bo jak piszę na u@, to On na to w ogóle nie reaguje, a prawdziwy Admin powinien chociaż w najmniejszym stopniu sprawdzić gracza czy jest odpalony czy też nie... Ja, jak dostaje wiadomość ma u@ to dość szybko sprawdzam gracza czy jest odpalony czy też nie, jeżeli nie jest piszę na u@@, że gracz czysty i każdy zadowolony.

Edytowane przez KL;

0hRcjE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wyglądała tak że wlepiłem gościowi bana za spamienie na u@, cały czas piszą mi żebym patrzył na innych graczy choć sami mają admina wiec dlatego dałem bana na 5 min, było to coś w stylu uspokuj się.

♔  S4dam**  

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Admin 1/3. Naucz się dawać konkretne powody banów oraz reaguj na zgłoszenia graczy a nie, że ktoś Ci zgłasza i dajesz ss.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie