Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na P0v3R'a


Kelo320

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżonego/ych:P0v3R

Mapa:Nie pamiętam.
Dzień, Godzina:31.05.16r 19.00
Runda:2/4 albo 3/4
IP Gracz/y:Nie znam
Opis sytuacji:A więc tak grałem i wbił pover. Z denym wcześniej pisałem na steamie ,że deny dostał bana za to że napisał do P0v3Ra po prostu "pover".Okej, ale gdy pover wbił to napisałem proszek ale napisałem potem "sory pover" i wtedy napisał takie coś "zapomniałem czegoś". I bang dostałem bana na 7 dni "obraza admina"Nawet nie dostałem ostrzeżenia tylko od razu lecą bany (Basiu to jedyny zrozumiał że brakuje graczy, a admini wlepiają bany na 7 dni według mnie P0v3R to najsurowszy administrator jakiego kiedy kolwiek widziałem !

PROSZE O UNBANA!!. Więcej takie coś się nie powtórzy (jak by P0v3R widział ten post to go też przepraszam, ale ban na 7 dni ?!)

 

EDIT:Ta skarga pewnie nie ma sensu jak ponoć wyzywałem P0v3R'a i ma dowody

Edytowane przez Kelo320
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja myślę że za słowo "proszek" ban na tydzień bezsens jak te słowo
Jednak jeśli pan ADMIN pover ma dowody to je pokaże .
Nic nie sugeruje , nie staje po rzadnej ze stron chociaż wiem jak wygląda sytuacja .

4572842.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz bana za wyzywanie pod nieobecność na serwerze. To, że mnie nie ma na serwie to nie znaczy, że możesz wyzywać od zjebów. Kolega dał mi ss'y z tym i masz bana. A dostajesz go teraz a nie we poniedziałek/wtorek bo mało grałem i zapomniałem. 

76561198294594483.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | BaseBuilder - 91.224.117.70:27015[bB] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie