Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycje:]


zająąąc !

Rekomendowane odpowiedzi

1. Skoro asysty mają zostać na serwerze to niech będą dodawane za zadanie 51 dmg i więcej lub równe 50:) Nie ma mowy mówić o asyście jak zada się komuś 14 dmg a twój kolega z teamu zada mu te 86 tak jak to dzisiaj miało miejsce w moim przypadku ;d

2. Usunąć zemstę :) Nie potrzebne dodawanie jednego killa więcej za zabicie osoby , która wcześniej cię zabiła moim zdaniem;]

3. Dodać szaleństwo zabijania ;d Tzwn jak zabijesz 3 osoby bez śmierci to wyskakuje ci w dolnym rogu ekranu napisa multikill itp. aż nie padniesz ;d Chyba wiecie o co chodzi;x

4. I dodać jakieś modele postaci do vipa jako urozmaicenie ;d ( bym podał link , ale znalazłem jedynie do jb jakieś innych ciekawych na ffa nie mam :< )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modelkami do vipa moze być problem, ale myślę ze reszta jest jak najbardziej na miejscu, przedyskutuje to z bratem i myślę ze większość rzeczy pojawi się w najbliższym czasie. Dziekujemy za zainteresowanie :*

]

giphy.gif

 

 

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima. Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele broni przede wszystkim zajmują za dużo miejsca, są za duże , skupiają uwagę gracza na broni a nie na przeciwniku... Za każdym razem jak mieliśmy skiny, dużo osób miało pretensje, nie dość ze zajmowały pól ekranu, to wiadomo jest to FFA czyli pluginow ma być jak najmniej. Jestem za modelami VIP. Podoba mi się ten pomysł. Dam wam później parę propozycji TT i CT :)

]

giphy.gif

 

 

Każda droga w pewnym miejscu się rozwidla, obieramy różne drogi, myśląc że kiedyś się spotkamy. Widzisz jak ktoś coraz bardziej się oddala. To nic. Jesteśmy dla siebie stworzeni, w końcu się spotkamy, ale jedyne co się zdarza to, że nadchodzi zima. Nagle zdajesz dobie sprawę z tego, że to już koniec, naprawdę, nie ma drogi powrotnej. Jest Ci żal? Próbujesz sobie przypomnieć kiedy wszystko się zaczęło, a zaczęło się wcześniej niż Ci się wydaje, o wiele wcześniej. Wtedy zaczynasz rozumieć, że nic nie dzieje się dwa razy. Już nigdy nie poczujesz się tak samo, nigdy nie wzniesiesz się 3 metry nad niebo. <3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.59:27110[FFA] Propozycje zmian"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie