Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Prośba o aktywność Administracji


NtK # Brayan

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o większą aktywność administracji na serwerze. Gdyż na serwerze naprawde śmiga dużo odpałów a praktycznie na pare godzin grania na serwerze administracji brak. Dziekuje i pozdrawiam

3814971f9f1b2360med.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma tego w dupie tylko za pewne pisałeś o takiej godzinie co admina nie było żadnego ;)

A tak po za tym to zawsze na serwerze jest chociaż jeden admin ;)

16548.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze grzeczniej... nie "każdy ma to w dupie" tylko większość adminów ma życie prywatne/pracę/szkołę itd. :) Więc nie wymagajcie aby zwłaszcza na tygodniu admini przebywali na serwerze 24/7. 

Po drugie liczba adminów wreszcie zaczyna wzrastać, tak więc w najbliższym czasie na serwerze powinniście odczuć większą aktywność Administracji :)

 

Nie ma wyznaczonych grafików (na szczęście) kiedy kto ma być dostępny na serwerze, tak więc zdarza się, że jest jednocześnie 2/3 adminów ale zdarza się tak, że nie ma nikogo i musicie to zrozumieć.

 

A jeżeli pod nieobecność admina zauważysz czitera na serwerze zawsze można wejść na Forum i napisać na SB, tylko grzecznie i kulturalnie co i jak. Ewentualnie można nagrać demko, zapisać IP i zgłosić czitera w odpowiednim dziale. :)

 

Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze grzeczniej... nie "każdy ma to w dupie" tylko większość adminów ma życie prywatne/pracę/szkołę itd. :) Więc nie wymagajcie aby zwłaszcza na tygodniu admini przebywali na serwerze 24/7. 

Po drugie liczba adminów wreszcie zaczyna wzrastać, tak więc w najbliższym czasie na serwerze powinniście odczuć większą aktywność Administracji :)

 

Nie ma wyznaczonych grafików (na szczęście) kiedy kto ma być dostępny na serwerze, tak więc zdarza się, że jest jednocześnie 2/3 adminów ale zdarza się tak, że nie ma nikogo i musicie to zrozumieć.

 

A jeżeli pod nieobecność admina zauważysz czitera na serwerze zawsze można wejść na Forum i napisać na SB, tylko grzecznie i kulturalnie co i jak. Ewentualnie można nagrać demko, zapisać IP i zgłosić czitera w odpowiednim dziale. :)

 

Tyle z mojej strony.

Pozdrawiam.

Zdecydowanie Powinien być Grafik ile w danym miesiącu  Godzin  Admin był na serwerze  w Regulaminie  - Minimum 50h przegrane na serwerze;

 

 

Wiesz To nie jest serwer  co dopiero wszedł w gre  tutaj siedzą 24 h na dobę ludzie  i serwer trzeba pilnować jak się da    rozumiem że praca dom laski itak dalej to po co w podaniu piszecie że na serwerze   Twoja wypowiedz w podaniu  Po za tym sporo czasu spędzam na tym serwerze i wiem, że nie zawsze admini są dostępni

 

Powaga serwer wymaga Aktywności    problem jest taki że jak ludzie piszą podania to zaraz odrzuca administracja   bo ludzie napiszą  że nie znają  tego gracza a gracz co dziennie gra więc 

 

więc  Do kogo ten cały problem na leży sami sobie odpowiedzcie na to pytanie  : Przypominam że gracze grają prawie non stop 24 h ! to tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie to jest tylko gra. Czy wam totalnie na dekle siadlo?! To nie jest kancelaria premiera. Dyzury, grafiki. Czy was przypadkiem nie pojebalo?! Ja mam zone, syna i firme na glowie. Gram jak moge. Tego by brakowalo zebym w srodku nocy wchodzil pilnowac serwera bo jakiemus 16 latkowi sie w nocy spac nie chce i biega ktos na czitach. Do szkoly i do lekcji a nie wiecznie przed monitorem. A potem chodza takie niedorozwoje z nozami w kieszeniach po osiedlu. Tyle co chcialem na ten temat powiedziec. I w dupie mam to czy kogos urazilem czy nie. P.S

Po to sie zglosilem na admina zeby pomagac w MOIM PRYWATNYM WOLNYM CZASIE. A nie zeby ktos mi dyzury ustalal. Kolejna kwestia. Po co na serwerze admin ktory nie ma o tym bladego pojecia? Jak ktos ma dostac admina zeby wywalic afka to plugin zrobi to za niego. Powazny serwer? To chcemy poważnych adminow a nie dzieci z 1 klasy gimnazium bez mutacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA pierdziele nie gram na wh czy nie możecie tego zrozumiec ?! A pozatym jakbym grała to juz dawno bym dostała perma za wh  ale ponieważ go nie mam to też i perma nie dostalam. Cały czas sie czepiacie. Zacznijcie zyć wlasnym zyciem a nie wyzywać mnie jak ostatnio pewien użytkownik.

Nie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Comrade Zamknij ten temat do czasu, gdy @RumcajsJumper podejmie decyzję co z tym zrobić ;)

Szuster  ty się najbardziej udzielasz  a najmniej  Grasz  na tym serwerze   Widać że najbardziej ci zależy aby szybko zamknąć temat ponieważ   coś jest nie tak z twoją aktywnością  

 

 

Proszę aby Powstała ta Aktywność   Administracji   na tym Serwerze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Zamykam na prośbę autora

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie