Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na gracza .:KwiaTu:.


lakestrike

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: Clint Eastwood
Nick oskarżonego: .:Kwiatu:.
IP/SID oskarżonego: VALVE_3:4:1393734272
Godzina i data zdarzenia: ok. 20:00, 29.05.2016
Mapa: cs_office
Screeny/demo: brak, jedynie świadkowie którzy podczas przyłapania tego gracza byli na serwerze. Brak hltv ze względu, że ostatnie nagrania są z dnia 23.05 
Opis sytuacji:
 Podszycie się pod moją osobę i aktywny udział w grze pod nickiem Clint Eastwood.

 

Gram na tym serwerze bardzo długo, ponieważ ok. 6 msc.. jestem rozpoznawalnym graczem na serwerze oraz wydaje mi się, że uczciwym w stosunku do innych graczy. Jako, że z cs'em mam do czynienia od 2001 roku, mam pojęcie o mechanice gry, poruszaniu się, ustawieniach dźwięku, video i generalnie świadomość że ta gra jest "tekturowa" pozwala mi na osiąganie lepszych wyników niż mają inni. Przez co jestem znienawidzonym przez osoby niedorozwinięte emocjonalnie tudzież niedojrzałe..

Traf chciał, że przyłapałem w/w osobnika na podszywaniu się pod moją osobę, mianowicie wchodząc na serwer zauważyłem przy swoim nicku (1).Bez chwili zawahania odpaliłem konsolę, wklepałem komendę "status" i szybko skopiowałem id podszywającego się gracza, dokładnie wygląda ono tak: 

"Clint Eastwood" 9508 VALVE_3:4:1393734272   6 06:46   23    0

 

po paru minutach nastąpiła zmiana mapy i oczywiście podejrzanego już na serwerze nie było, a zza mojego nicku zniknęła (1). Z czystej ciekawości wklepałem jeszcze raz komendę "status" i po końcowych liczbach  272 lecę wzrokiem czy nadal gra ten perfidny oszust. Moim oczom ukazał się następujacy widok:

 

#24 ".:KwiaTu:." 9543 VALVE_3:4:1393734272   0 15:57   15 

 

Oczywiście poinformowałem gracza że tego tak nie zostawie, że złamał regulamin oraz wyzwałem go od małych cweli.. tak wiem, ale jakbyście usłtyszeli to dziecko, że gówno mu zrobię etc.. to byście się wkurwili, choć juz sam fakt podszywania się pod moją osobę mnie wkurwił. Niestety nagrania z HLTV są z 23.05 więc dowodu nagrania nie posiadam. Jednym dowodem na moje słowa są ludzie którzy byli na serwerze, którzy mnie znają. 

 

Moja prośba jest oczywista. I jako, że ja daje innym szansę to proszę o ukaranie go banem na czas 1 tygodnia. Może dzieciak zrozumie, że tak się nie robi.

 

 

 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Edytowane przez lakestrike
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mój nick w grze WssW | <!BomBej!>. Wczoraj nastąpiła dziwna sytuacja na mapie Cs_Office. Gracz Clint Eastwood, z którym nieustannie komunikuje się przez mikrofon nie dawał żadnego sygnału, że jest po drugiej stronie monitora, a nawet nie odpisywał co jest bardzo dziwne i nie w jego stylu. Po jakimś czasie klikając Tab zauważyłem, że na spec. wszedł drugi Clint oczywiście z dopiskiem (1). Po krótkiej rozmowie z "prawdziwym Clintem" doszliśmy do wniosku, że na jego konto włamał się niejaki "Kwiatu". Takie włamanie jest niedopuszczalne i gracz, który był zdolny do czegoś takiego powinien być natychmiastowo ukarany. Ponadto gracz robił to w pełnej świadomości popełnianego czynu i miał głęboko gdzieś to co mu zrobi administracja. Cytat: "Co mi oni mogą zrobić". Tak jak mój przedmówca zwracam się z prośbą o ukarania winnego na czas 1 tygodnia. Oddaje głos administracji i proszę o rozsądne rozpatrzenie tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak dowodów

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | JailBreak - 46.105.43.92:27395[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie