Skocz do zawartości

Zablokowane ssy MenToR x4


e=MenToR^2

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MenToR
Nick admina: Grzes 
Data i godzina: 19:31
Serwer: aim/awp
Link do bana: http://csowicze.mybans.eu/ban_list.php?bid=33824
Screen Shoty spakowane w paczkę: http://www51.zippyshare.com/v/3elscxay/file.html

 

Gram na serwie już jakiś czas, mam rangę gold nova, z 800 zabójstwami, więc nie jestem  graczem który dopiero do was wbił , gra 5 minut i całkiem dobrze mu idzie , więc co mysli sobie admin? (nie znam go, dobrze mu idzie, jest podejrzany , dam mu ssy) . ok - takie głupie myślenie wybaczyłbym gdybym rzeczywiście wbił do was pierwszy raz... ale ja jestem już tutaj (jak wczesniej wspomniałem) od jakiegoś czasu i już drugi raz dostaje ss'y od Grzesia.. ogólnie to po raz 4

 

PROSZĘ o dokładniejsze sprawdzenie graczy , a nie robienie ss''ow na odpierdziel (bo na moich zupełnie nic nie widać) tym, na których narzekają na u@. 

Proponuje Wejść na specta, nagrać demko i wtedy cokolwiek działać. Uważam ,że niektóre osoby nie są kompetentne do pełnienia roli admina tego serwa i byłbym wdzięczny gdyby ktoś zrobił coś z tym problemem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na serwie już jakiś czas, mam rangę gold nova, z 800 zabójstwami, więc nie jestem  graczem który dopiero do was wbił , gra 5 minut i całkiem dobrze mu idzie , więc co mysli sobie admin? (nie znam go, dobrze mu idzie, jest podejrzany , dam mu ssy) . ok - takie głupie myślenie wybaczyłbym gdybym rzeczywiście wbił do was pierwszy raz... ale ja jestem już tutaj (jak wczesniej wspomniałem) od jakiegoś czasu i już drugi raz dostaje ss'y od Grzesia.. ogólnie to po raz 4
 
PROSZĘ o dokładniejsze sprawdzenie graczy , a nie robienie ss''ow na odpierdziel (bo na moich zupełnie nic nie widać) tym, na których narzekają na u@. 
Proponuje Wejść na specta, nagrać demko i wtedy cokolwiek działać. Uważam ,że niektóre osoby nie są kompetentne do pełnienia roli admina tego serwa i byłbym wdzięczny gdyby ktoś zrobił coś z tym problemem. 

Co do takich zażaleń to nie tutaj, tu zaglądają tylko ludzie z UBTeam a oni tylko sprawdzają ssy i nic poza tym.

Należy to zgłaszać do właściciela serwera poprzez prywatną wiadomość lub skargę w dziale danego serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

gracz_odbanowany.png
Nie zapomnij zapraszać na serwer swoich znajomych oraz nieznajomych :)

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie