Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na admina Ujarany


ZIemniak.

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA NA ADMINA/GRACZA

 

Twój nick: KrzychUxPompa
Nick oskarżonego: .:Ujarany:)hihi:.
IP/SID oskarżonego: Nie posiadam, ale administracja forum na pewno powiada
Godzina i data zdarzenia: ok. 11:30 || 27.05.2016r
Mapa: de_office
Screeny/demo: Niestety brak, mam jedynie świadka, Wssw | Bombej (czy coś takiego)
Opis sytuacji: Grając zaciekawił mnie gracz pod nickiem "Skill", zgłosiłem go na u@ aby admin zobaczył czy nie jest odpalony ewentualnie zrobił screen'y. Po pierwszym napisaniu admin nie reagował, napisałem jeszcze 3 lub 4 razy, dalej admina na spect nie było widać. Po chwili wydał mi się podejrzany gracz pod nickiem "kiszol", oczywiście zgłosiłem go na u@, admin znów nie reagował. Ostrzegałem admina, że złoże nie niego skargę, dalej nie wziął się do pracy. Przy pisaniu do admina użyłem 2-3 razy słowa ku**a, ponieważ byłem zdenerwowany, a on mi wlepił bana na 30 min z powodem: 'Kultura'
 
 

 

 

 

 

##Nie usuwać dopisku z regulaminem !
Regulamin:

  • Dowody typu IP/SID lub wycinek z konsoli, muszą być pokazane na screenie - w innym przypadku, Twoja skarga nie zostanie pomyślnie rozpatrzona.
  • Wulgarny język będzie odpowiednio nagradzany, a Twoja skarga może nie zostać rozpatrzona.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem bronicie adminów jak nie wiadomo co. A powiem tak admin jak ma zgłoszenie powienien iść na specta i oglądnąć gracza. A to wygląda na to że adminowi nie chciało się ruszyć dupy aby oglądnąć podejrzanego gracza, ale już bana na 30 min za Kulturę dał. Dla mnie admin się spalił i upokorzył takim zachowaniem. To daje przykład że ta osoba się nie nadaje na admina. Tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracz kompletnie nie ogarnia funkcji admina, nie banuje graczy, których powinien, tylko ludzi za błahostki. Sam osobiście dostałem dzisiaj bana za rzekome kampienie na respie, a niestety nie mogłem z tego respa wyjść, ponieważ ten gracz notorycznie skracał i wbijał się na respa terro. Do tego nie przekroczyłem regulaminowego czasu, chyba, że admin twierdzi, że anarchia na dd2 to też resp. Drugą sprawa jest to, iż admin ten w godzinach porannych ciągle zmienia mape de_office na de_dust2. Być może bardziej ją lubi, ale moim zdaniem nie powinien zmieniać z góry narzuconego mapcyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin wiadomo jak każdy chce też chwile pograć ale jeżeli dostaje zgłoszenie na u@ powinien przyjrzeć się delikwentowi. Kultura wiadomo musi być ale nie raz po prostu trzeba przekląć :D  

 

Czekamy na wypowiedź admina oskarżonego.

JZl8ek8.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak twoje zachowanie było przerażające gdyż:1. Żucałęś urwami tak że moja mam sie dziwiła z kim ja gram 2. Gdy zgłaszałęś mi gracza zawsze każdego sprawdzam taka rola Admina i jeśli ja uznam, że gracz jest "Czysty" to powinna sie rozmowa kończyć. Ty wysyłałeś wiadomość co 10 sec. Sorry jeśli wina leży po mojej stronie to jestem Allah Akbar :) Naraka Ziomale :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Brak IP/SID/VALVE oraz dowodów

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | JailBreak - 46.105.43.92:27395[JB] Archiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie