Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z Mała Czarna!


ShadoOw

Rekomendowane odpowiedzi

Wywiad Znakomity Nic Dodac Nic Odjac. Dobra robota ShadOw. Samanto (Dla cb czarna :) Wybralem specjalny kolor) Rowniez dobra robota chociaz nie grasz w cs'a chcesz byc na forum i udowodnic ze potrafisz w przyszlosci startowac na  redaktora.

 

P.S: Na moje oko  wygladasz na 1m 64cm :) lub troszke wiecej. Lap + i Nie puszczaj xD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiad Znakomity Nic Dodac Nic Odjac. Dobra robota ShadOw. Amando (Dla cb czarna :) Wybralem specjalny kolor) Rowniez dobra robota chociaz nie grasz w cs'a chcesz byc na forum i udowodnic ze potrafisz w przyszlosci startowac na redaktora.

 

P.S: Na moje oko wygladasz na 1m 64cm :) lub troszke wiecej. Lap + i Nie puszczaj xD :D

Hahahah idealnie ^^ Ty to masz oko! :D

Samatna nie Amanda!! :D

Edytowane przez Mała Czarna
JNe6Drc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Przepraszam Poprawie, ale Amanda i Samanta Prawie wspolne imiona  :D.

 

Wywiad Znakomity Nic Dodac Nic Odjac. Dobra robota ShadOw. Samanto (Dla cb czarna :) Wybralem specjalny kolor) Rowniez dobra robota chociaz nie grasz w cs'a chcesz byc na forum i udowodnic ze potrafisz w przyszlosci startowac na  redaktora.

 

P.S: Na moje oko  wygladasz na 1m 64cm :) lub troszke wiecej. Lap + i Nie puszczaj xD :D

 

Masz opcje edytuj, po co spamisz? 

 

 

 

Co do wywiadu - ciekawy, bardzo dobrze sformułowane pytania, kolorystyka odpowiednia.

 

Oby tak dalej! rep_up.png

72709d0122dee67bec3c6c84b1779161.gif

8) 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy wywiad to naprawdę bardzo dobra robota :D Pytania ciekawe oraz dość wyczerpujące odpowiedzi, oczywiście + się należy ;)

 

Wesołe Miasteczko w Chorzowie robi robotę, miałem okazję tam zajrzeć ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy, czytelny wywiadzik.

 

Nie brakło też poczucia humoru :D

 

Czekam na więcej z Twojej strony! I oczywiście plusik za pracę i ładną koleżankę ^^

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry wywiad, leci plusk ;* :D 

 

Przestępstwo oszustwa określone w art. 286 § 1 k.k. jest występkiem zagrożonym karą pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. Ponadto sąd - obok kary pozbawienia wolności - może wymierzyć także grzywnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie