Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

skarga na admina OgarNiczek<333


MICHAu

Rekomendowane odpowiedzi

chcialbym zlozyc skarge na tego admina . ktory nic nie robi ,  typ na aimie gra juz 2 mape ale co tam ... on wywala afk ... i to nie jest pierwszy raz dla mnie ta osoba wgl nie nadaje sie na admina . z tego co zauwazylem , mozna mu pisac 100 razy na u@ ale on woli grac  :x

nie wiem skad wy go wzieliscie ..  

ps .. i i z wywalaniem afk ma problem :)

Edytowane przez MICHAu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze. Jakbym nic nie robil, to byloby pelno tutaj cziterow. ;)))))  Nie zebym sie jakos wywyzszal, ze robie tutaj najwiecej czy cos, ale po prostu jak ja siedze to nie zawsze siedzi admin. Bo placzecie musicie wolac po admina czekacie az wejdzie zeby zbanowal czitera itp itd :D

Po drugie. wywalam afki bo widze, ze stoi na respie (afczy) no to kick :)

Po trzecie. To nie pierwszy raz? To kiedy miales jakies inne razy gdzie nie reagowalem na Twoje zgloszenia? Chyba, ze zglaszales, a ja nie reagowalem bo to byl czysty gracz kolego ;))))

Po czwarte. Jakbys mi cos wgl pisal na u@ to byloby dobrze ziomus, a nie tylko pretensje ^^

Po piate. Jakbym wolal grac to nie wchodzilbym codziennie na spec po kilkanascie razy zeby ogarnac graczy, czy maja wh aima czy wgl sprawdzenie czy cos maja.

Po szoste. Z wywalaniem afkow mam problem? Jakbyscie mi zglaszali afki to bym wywalal, a jak widze sam afka, to od razu reaguje i wyrzucam.

 

To tyle mam od siebie do powiedzenia na temat Twojej skargi Cześć czapka.

Edytowane przez OgarNiczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obserwuje cie kolego :) i widze co robisz :D i nie zglaszalbym czystego gracza nigdy ... :) przed chwila co bylo ?? na aimie agatka grala pisalem ci z 10 razy na u@ a ty nic grales sobie normalnie .. teraz dopiero soul wbil i zbanowal tego kolesia ... a juz nie wspomnie o wczesniejszych sytuacjach.  szkoda ze nie ma free - looka . ale wkurzyles mnie bo troche za pozno reagujesz , wolisz grac , bo ci idzie a taki czit sobie gra pare map mimo ze jestes adminem -.- , chyba ze nie potrafisz rozpoznac czita. 

 

 

ps . mój nick to skurvivir  .  

Edytowane przez MICHAu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obserwuj dalej, poza tym, jakbys napisal chociaz raz na u@ ze gra na aimie, to zareagowalbym, a ty tylko pretensjami rzucales dlaczego wyrzucam z gry gracza ktory byl na afk. Gdybym wolal grac to nie wchodzilbym na spec podczas gry. Czit gra pare map mimo, ze jestem adminem? Super wymysliles sobie bajke ^^ :D pare map :D Wiesz ile to jest pare w ogole? Gdybym nie umial rozpoznac czita, to nie mialbym admina na poprzednich serwerowniach i nie banowalbym teraz niektorych graczy podczas jak ja siedze na serwerze bez zastanowienia, bo moglbym dac im screeny, oni wstawiliby czyste przerobione i dalej graliby :) Koncze dyskusje z Toba i czekam na wypowiedz kogos wyzej postawionego niz gracz/admin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisalem ze 2 ... i pisalem ci ze gra na aimie wiec juz nie wymyslaj :) i to nie raz  ,a  trudno zeby nie miec pretensji gdy ci pisze ze cziter gra na aimie ... a ty afk wywalasz ..

Edytowane przez MICHAu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | FFA - 91.224.117.66:27140[FFA] Skargi na admina/gracza"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie