Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podane o admina


Flaku

Rekomendowane odpowiedzi

 Nick z gry:Flaku

 Wiek:16

 Steam/NonSteam: NonSteam

 Znajomość AmxModMenu (1/10):6

 Doświadczenie w adminowniu: Nie miałem admina.


 Składka (tak/nie):Oczywiście

 Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na grę:średnio gram 2/3h ale czasem dłużej

 Co chciałbyś wprowadzić na serwer jako admin: Nie chcę aby to zabrzmiało jak bym się czepiał adminów...ale do rzeczy.

Mimo,że jest kilku adminów to często jest tak, ze na servie jest ich trzech ale też jest tak, że nie ma żadnego.

Chciałbym pomagać graczom i karać każdego , kto podczas nieobecności admina a w czasie kiedy ja gram :nie robi celi,obraża, gra na cheatach,podszywa się pod innych kradnąc ap i uciekając z servera bez żadnych konsekwencji.

 Czy miałeś u nas jakieś bany, kłopoty:miałem 1 raz bana.

 Kontakt(GG):52388152

 Obowiązkowo 5 reklam przy podaniu:






 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci małe tak (okres próbny).

+GT

+reklamy

+składka

+ładne podanie

----------

-wiek

-NonSteam

-Konto pod podanie

-AMX

Edytowane przez KL;

0hRcjE.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dać tak dopóki nie dowiedziałem się o tobie kilku rzeczy. Konkretnie admin to odpowiedzialna ranga i ma dawać przykład innym szczególnie nowym jak i obecnym graczom. Ty natomiast nie potrafisz zachować powagi i zachowujesz się kolokwialnie mówiąc jak dziecko. A podejrzewam, że taki osobnik jak Ty brzydko mówiąc spierdoli atmosferę i rozgrywkę. Jestem na nie i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

flaku chyba śnisz....

 

 

Stanowcze Nie.

 

 

- Konto pod podanie, koleś ma wy****** na życie forum tak samo na przebieg gry na serwerze, prawa chce tylko dla własnych korzyści

- Znajomość amx 6/10 ? A nigdy nie adminował... śmiechu warte, kłamca do władzy ? Wątpie.

- Wiek... nie sądzę że ma te pisane 16. Wygląda na 14 a zachowuje sie jeszcze gorzej.

- Styl i zachowanie tego gracza pozostawia wiele do rzeczenia... Gdy przegrywa zaczyna nadmiernie obrażać, zresztą wyzwiska lecą też za darmo. Grozi gdy traci argumenty i naśmiewa się z innych.

- Poziom jego gry jest mierny. Bez vipa kompletnie nie ogarnia, a jak wiadomo Administrator Serwera musi dobrze grać, a przynajmniej trzymać poziom średni.

 

Mógłbym dodać jeszcze kilka podpunktów ale... znaj moją litość. Zamieszczona pacyfikacja w zupełności wystarczy :))

 

Pozdrawiam

 

Odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś VIP mi się skończył i daje radę,a jak ty wbijałeś na serwer i obrażałeś każdego,ze po 15min.gry serca opuszczało 10osób? Myślisz,ze za co bana dostałeś?

Edytowane przez Flaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalamy...Ciężko będzie, zwłaszcza ze bana wyrwałeś za ciągłe obrażanie i brak kultury na servie... myślisz,ze za darmo było by tyle skarg na Ciebie?

Edytowane przez Flaku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skargi głównie były za domniemane Cheaty programy i skrypty które niby posiadam no bo oczywiście jak można tak wymiatać bez haxów nie... Ehhhhh. I fakt było ich wiele. Natomiast za obrazę były tylko dwie i z tego co wiem jedna od ciebie druga od kamci którą niby tak bardzo skrzywdziłem... Ale tego co sie działo wcześniej nikt nie pokazał ( - ;

 

Tak czy inaczej flaczek tak naprawde nie masz nic do powiedzenia, a twoja racja jest pod moim butem, tak samo jak twoja poprzeczka. Z tych względów jak i kilku innych kończę tę mało sensowną dyskusję i od siebie zamykam temat. Swoje powiedziałem i zakomunikowałem. Reszte zweryfikuje czas. ( :

 

Pozdrawiam

 

 

Odpalony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na wielkie Nie,

 

- Chamski

- Wypowiada się w swoim podaniu

- Brak zachowanej kultury oraz nie umiesz przyjąć porażki

- Wiek

- NS

- Pierwszy raz cię widzę na forum

436613f25f.png

Wszelkie informacje na mój temat zastaniesz tutaj:

WariaT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a Więc na Nie:

Plusy:

+WIek

+Reklamy

Minusy:

-Grałem Kilka razy z tb brak kultury

-Byłeś banowany 

-Nie byłeś nigdy adminem więc Doświadczenie do dupy

-AMXX na 6 jak nie miałeś admina ? ty myślisz że takie easy.

-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie
Temat został zamknięty przez moderatora.

podanie_odrzucone.png


Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Właściciel serwera:

~~[Zombie Plague]~~

picture_8183.gif~~[JailBreak]~~
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze | ZombiePlague - 188.165.19.26:27286[ZP] Podania o admina"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie